Największe teen gwiazdy prezentują jeden singiel – „Spełniaj Marzenia”
Foto:mat. prasowe

Największe teen gwiazdy prezentują jeden singiel – „Spełniaj Marzenia”

Sylwia Przybysz, Sylwia Lipka, Jeremi i Artur Sikorscy – największe gwiazdy nastolatków prezentują „Spełniaj Marzenia”

singiel_spelniaj_marzenia_final_1500„Spełniaj Marzenia” to nowy singiel czwórki największych gwiazd nastolatków. W jednym utworze spotkali się Sylwia Przybysz, Sylwia Lipka, Jeremi Sikorski i Artur Sikorski. Teledysk do utworu został nagrany na Young Stars Camp i tym samym stał się hymnem najsłynniejszego obozu dla młodych fanów muzyki. Oprócz wykonawców utworu na teledysku znalazło się 90 uczestników Young Stars Camp 2016. W teledysku również wziął udział David Bulley – brytyjski wokalista i gwiazda You Tuba i Olciiak – jedna z najsłynniejszych You Tuberek w Polsce.

„Więc się nie zmieniaj i spełniaj marzenia” – to główne przesłanie i zarazem refren piosenki. Singiel napawa optymizmem i jest idealną propozycją na wakacje.

Utwór miał już swoją premierę w Radio Eska i znalazł się w propozycjach do Gorącej 20 Radia Eska.

Baner w newsie 851×315

O Autorze

Ekonomistka z artystyczną duszą. Miłośniczka koncertów na żywo. Otwarta na wszelkie gatunki muzyczne i nowe brzmienia, jednak najbliższa sercu jest szeroko pojęta muzyka alternatywna i progresywna. Ponadto w duszy gra jej synth-pop oraz muzyczne lata 80-te i 90-te. Zakochana po uszy w Depeche Mode. Od muzyki oczekuje jednego - oddziaływania na emocje. W wolnych chwilach lubi haftować, a jak tylko ma możliwość wybiera się na spacery i wycieczki rowerowe z aparatem i słuchawkami na uszach.

Ostatnio dodane: