Ultimate magazine theme for WordPress.

Natalia Kukulska // OSTATNIA PROSTA // premiera teledysku1 min read

0
NATALIA KUKULSKA 
 
„OSTATNIA PROSTA”
 
PREMIERA TELEDYSKU
Za nami premiera teledysku do singla Natalii Kukulskiej „Ostatnia prosta”, pochodzącego z najnowszego albumu Artystki „Halo tu Ziemia”.
Autorką koncepcji i scenariusza jest sama wokalistka, a reżyserem Adam Romanowski,z którym Natalia współpracowała przy dwóch poprzednich teledyskach – „Kobieta” oraz „Halo tu Ziemia”. W piosence poruszona jest kwestia natury i ekologii oraz troska o to czy świat, nowe technologie i wreszcie my sami, podążamy odpowiednią drogą, czy nie podcinamy przysłowiowej gałęzi, na której siedzimy.
Muzykę Natalia stworzyła wraz z Archie Shevsky’m i Michałem Dąbrówką, a słowa wspólnie z Mariką Martą Kosakowską.
 
Co o „Ostatniej prostej” powiedziała Natalia? 
 
Mało brakowało, a nie byłoby tej piosenki. Stworzona została jako ostatnia. Nie wiem czy to właśnie dlatego, ale jest ona jedną z moich ulubionych na płycie. Przewrotnie ma energię koncertową i choć jej charakter jest stricte elektroniczny, ma rockowo-bigbitowy sznyt. Treść utworu ma wydźwięk proekologiczny. Na naszej planecie kończą się zasoby potrzebne do życia. Mało myślimy o kolejnych pokoleniach, działając ze szkodą dla natury. Czy to początek końca? Na pewno moment, w którym warto włączyć świadomość a może częściej spoglądać w kosmos?
 
ZACHĘCAMY DO OBEJRZENIA VIDEO : https://youtu.be/lsYjpsHAWKs

 

Zdjęcia: Michał Wilczek