Natalia Moskal na portalu Polak Potrafi

Natalia Moskal na portalu Polak Potrafi

Wokalistka Natalia Moskal uruchomiła akcję crowdfundingową na portalu Polak Potrafi zbierając w ten sposób fundusze na zrealizowanie interaktywnego teledysku. Klip powstanie do piosenki „Better Man”, która będzie promować debiutancką płytę wokalistki. Album ukaże się 8 listopada.

 

Forma teledysku będzie nietypowa – odbiorca będzie miał możliwość podejmowania decyzji w trakcie trwania teledysku i tym samym wpłynie na jego efekt końcowy. W projekcie weźmie udział trzech reżyserów, tworząc trzy różne historie opowiadane  z perspektywy jednego pomieszczenia. Każdy będzie mógł włączyć się w opowiadaną historię i poniekąd stać się jej częścią.

 

Oprócz konieczności zebrania funduszy na powstanie teledysku, zdecydowałam się na akcję crowdfundingową, ponieważ pozwala ona już na etapie przygotowywania się do teledysku nawiązać kontakt z odbiorcą. A że teledysk ma być interaktywny, będzie to dobry wstęp do stworzenia głębszych relacji. Każda wpłata jest  bezcenna i za każdą z góry bardzo dziękuję – mówi Natalia Moskal.

 

LINK DO PROJEKTU: https://polakpotrafi.pl/projekt/natalia-moskal-teledysk

 

Piosenka „Better Man” do której powstanie teledysk,  to autorski utwór utrzymany
w stylistyce electro popu. Autorką tekstu jest Natalia Moskal, a kompozycja powstała przy współpracy z Łukaszem Maronem (Kiano) podobnie jak inne utwory, które znajdą się na debiutanckiej płycie. Album ukaże się 8 listopada.

 

 

***

 

FB: https://www.facebook.com/NataliaMoskalOfficial/?fref=ts

Baner w newsie 851×315

Ostatnio dodane: