Ultimate magazine theme for WordPress.

Natalia Szroeder w najnowszym klipie Bednarka!1 min read

 

JAK DŁUGO JESZCZE

 

Ballady w wykonaniu Kamila Bednarka „nie zdarzają się zbyt często”. „Cisza” zaśpiewana przez Kamila na płycie JESTEM, do dziś przywołuje w każdym z nas wiele wspomnień i niezapomnianych chwil.

Najnowszy singiel, promujący płytę TALIZMAN zawiera balladę wyjątkową dla artysty, który pytany o inspirację do niej odpowiada – „Pracę nad  utworem „Jak długo jeszcze” rozpocząłem w 2015 roku pod wpływem impulsu – historii miłosnej…  Musiało upłynąć trochę czasu aby uczucie, które dojrzewało w moim sercu wyrazić muzyką i słowami. Być może był to zbyt długi czas na te proste słowa ale …….

Kochajcie się i nie wstydźcie się tego wspaniałego uczucia”.

Obok Kamila w teledysku wystąpiła równie utalentowana co piękna – Natalia Szroeder (https://www.facebook.com/NataliaSzroeder/).

Ballada „Jak długo jeszcze” jest trzecim singlem po Talizmanie i Get Up zapowiadającym nowy album, którego premiera przypada na dzień 1 grudnia 2017r.

Autorem tekstu jest  Kamil Bednarek. Muzykę współtworzył razem z Łukaszem Bzowskim.

[/et_pb_text][et_pb_video _builder_version=”3.0.86″ src=”https://www.youtube.com/watch?v=S1TsL5BytM8&feature=youtu.be” /][/et_pb_column][/et_pb_row][/et_pb_section]