Ultimate magazine theme for WordPress.

NATALIE PRASS powraca z drugim krążkiem!1 min read

0

Natalie Prass miała skomponowane utwory, zespół gotowy do pracy oraz zarezerwowane studio nagraniowe i w tym newralgicznym momencie odbyły się wybory w 2016 r. Z rozpaczy i rozczarowania pojawił się impuls, którego nie mogła zignorować. By oddać kłębiące się w niej emocje, Prass napisała płytę na nowo. W taki sposób powstał krążek „The Future and The Past”, który trafi do sprzedaży 1 czerwca nakładem wytwórni ATO Records.

„Short Court Style”  to pierwszy zwiastun najnowszego wydawnictwa artystki. Video do utworu można obejrzećtutaj.

„Album był właściwie gotowy kiedy odbyły się wybory. Byłam zdruzgotana ich wynikiem. Zaczęłam się zastanawiać, co oznacza być kobietą w Ameryce. Czy to co udało się osiągnąć do tej pory to tylko iluzja? Kim jestem i w co wierzę? Wiedziałam, że będę zła na siebie jeśli nie zabiorę głosu i nie opowiem o tym, co jest dla mnie ważne. Dlatego zdecydowałam, że napiszę cały album od początku. Chciałam, aby utwory, które skomponuję podniosły ludzi na duchu. O to w końcu chodzi w muzyce” – mówi Natalie.

Nowy materiał został zarejestrowany w Richmond w Spacebomb Studios. Do współpracy nad albumem artystka zaprosiła Matthew E. White’a, Blue (Solange’s ‘A Seat At The Table,’ Blood Orange, Carly Rae Jepsen) oraz Michaela Brauera (Elle King and James Bay).

Oto tracklista:

 1. Oh My
 2. Short Court Style
 3. Interlude Your Fire
 4. The Fire
 5. Hot for the Mountain
 6. Lost
 7. Sisters
 8. Never Too Late
 9. Ship Go Down
 10. Nothing To Say
 11. Far From You
 12. Ain’t Nobody