NEONY prezentują klip do utworu „Pierwszy krok w chmurach”!!!

NEONY prezentują klip do utworu „Pierwszy krok w chmurach”!!!


Zespół Neony prezentuje minimalistyczny teledysk do utworu „Pierwszy krok w chmurach”. To trzeci klip promujący album „Uniform”

 

Niewiele jest w Polsce zespołów, które równie naturalnie czują się w Jarocinie – wygrali konkurs w 2010 roku – na festiwalu w Opolu jak i na Open’erze. Niewiele takich, które potrafią się odnaleźć zarówno w scenicznym towarzystwie Brodki, jak i happysad. Ale przecież ładnemu we wszystkim ładnie, a dobremu wszędzie dobrze.

Neony garściami czerpią z tradycji rockowej, ze szczególnym wskazaniem na scenę brytyjską, ale ich refreny mają łatwo wpadającą w oko i ucho urodę popowych błyskotek. Zwracają uwagę wyraziste partie gitary, frapuje zaangażowanie – ale i brawurowe falsety – wokalisty, lecz Neony bronią się przede wszystkim repertuarem. Prostymi piosenkami w nieoczywistych aranżacjach. Zarażają radością życia podszytą wielkomiejską neurozą, oszałamiają muzyczną euforią, którą przełamuje refleksja błyskotliwych tekstów. I to widać i słychać w ich nowym teledysku do utworu „Pierwszy krok w chmurach”. Klip został zrealizowany przez Adriana Zwierzyńskiego.

***

FB

Baner w newsie 851×315

O Autorze

Ostatnio dodane: