Ultimate magazine theme for WordPress.

N.E.R.D ujawniają szczegóły nowej płyty „No One Ever Really Dies” – premiera 15 grudnia!

0

N.E.R.D ujawniają szczegóły nowej płyty „No One Ever Really Dies”. Premiera 15 grudnia 2017!

N.E.R.D, jedna z najbardziej innowacyjnych i zaskakujących formacji w historii muzyki, ogłosiła datę wydania nowej płyty!

Kiedy na początku listopada muzycy ujawnili singiel „Lemon”, w którym towarzyszy im rapująca (po raz pierwszy w karierze!) Rihanna, wiadomo było, że to nie koniec dobrych wiadomości…

Teraz muzycy ogłaszają, że nowy krążek N.E.R.D „No_One Ever Really Dies”, trafi na półki sklepowe 15 grudnia! Pomimo, że Pharrell Williams, Hugo Chad i Shay Haley nagrywają wspólnie od prawie 2 dekad, nie rozpieszczają fanów. „No_One Ever Really Dies” to dopiero piąte wspólne dzieło zespołu, znanego z takich hitów jak „She Wants To Move”, „Rock Star” czy „Hot-n-Fun”. Łącząc funk i hip-hop z gitarowymi riffami, N.E.R.D wypracowali własne, oryginalne brzmienie, zupełnie różne od solowej działalności Pharrella czy The Neptunes (Pharrell + Hugo).

„No_One Ever Really Dies” jest albumem koncepcyjnym odnoszącym się do aktualnej sytuacji społeczno-politycznej. Wszystko to w przebojowej formie! Dopiero po kilkukrotnym przesłuchaniem dociera do odbiorcy faktyczny przekaz utworów. Nagrania z takimi gośćmi jak Ed SheeramKendrick LamarAndre 3000M.I.A czy wspomnianą Rihannąodkrywa się długo, co w przypadku muzyki ze szczytów list przebojów jest dużą rzadkością.

tracklista:
1. Lemon (feat. Rihanna)
2. Deep Down Body Thirst
3. Voilà (feat. Gucci Mane and Wale)
4. 1000 (feat. Future)
5. Don’t Don’t Do It! (feat. Kendrick Lamar)
6. ESP
7. Lightning Fire Magic Prayer
8. Rollinem 7’s (feat. André 3000)
9. Kites (feat. Kendrick Lamar and M.I.A.)
10. Secret Life Of Tigers
11. Lifting You (feat. Ed Sheeran)