NICK CAVE & THE BAD SEEDS ujawnia tracklistę „Skeleton Tree”
Foto:mat. prasowe

NICK CAVE & THE BAD SEEDS ujawnia tracklistę „Skeleton Tree”

NICK CAVE & THE BAD SEEDS ujawniają tracklistę „Skeleton Tree”!

Zespół Nick Cave & The Bad Seeds opublikowali tracklistę nadchodzącego wydawnictwa, „Skeleton Tree”. Lista utworów przedstawia się następująco:

image006

1. Jesus Alone
2. Rings of Saturn
3. Girl in Amber
4. Magneto
5. Anthrocene
6. I Need You
7. Distant Sky
8. Skeleton Tree

Szesnasty album Nicka Cave’a & The Bad Seeds ukaże się 9 września. Dzień wcześniej w kinach na całym świecie odbędzie pokaz filmu „One More Time With Feeling” i właśnie wtedy, przedpremierowo będzie można poznać zawartość muzyczną nowego krążka artysty. Trailer nadchodzącego albumu i towarzyszącego mu filmu można zobaczyć tutaj:

W Polsce pokazy „One More Time With Feeling” odbędą się w wybranych kinach sieci Multikino: Warszawa Złote Tarasy, Warszawa Ursynów, Wrocław Pasaż, Poznań 51, Rybnik, Koszalin , Zabrze, Gdańsk, Gdynia, Kraków, Bydgoszcz, Szczecin, Łódź, Lublin, Katowice, Olsztyn i Rzeszów.

Album Nicka Cave’a & the Bad Seeds „Skeleton Tree” będzie dostępny w Polsce dzięki Mystic Production.

Baner w newsie 851×315

O Autorze

Ekonomistka z artystyczną duszą. Miłośniczka koncertów na żywo. Otwarta na wszelkie gatunki muzyczne i nowe brzmienia, jednak najbliższa sercu jest szeroko pojęta muzyka alternatywna i progresywna. Ponadto w duszy gra jej synth-pop oraz muzyczne lata 80-te i 90-te. Zakochana po uszy w Depeche Mode. Od muzyki oczekuje jednego - oddziaływania na emocje. W wolnych chwilach lubi haftować, a jak tylko ma możliwość wybiera się na spacery i wycieczki rowerowe z aparatem i słuchawkami na uszach.

Ostatnio dodane: