Niestandardowa akcja promocyjna nowej płyty Red Hot Chili Peppers Niedźwiedź, szop pracz i kruk w słupach reklamowych AMS
Foto:mat. prasowe

Niestandardowa akcja promocyjna nowej płyty Red Hot Chili Peppers Niedźwiedź, szop pracz i kruk w słupach reklamowych AMS

unnamed

1 lipca rozpoczęła się niestandardowa kampania promująca najnowszy krążek Red Hot Chili Peppers”The Getaway”. Wnętrza słupów reklamowych AMS zostały zaaranżowane w taki sposób, aby nawiązywały do okładki albumu – oprócz stożków usypanych z płyt znalazły się tam niedźwiedź, szop pracz i kruk.

posłuchaj albumu

red hot chilli peppers TheGetaway_Cover-FINAL small

Pierwszy po prawie pięcioletniej przerwie studyjnej album Red Hot Chili Peppers. Wydawnictwo promuje singiel „Dark Necessities”. Jedenasty studyjny materiał Red Hot Chili Peppers wyprodukował Danger Mouse (m.in. The Black Keys, Gnarls Barkley, U2, Norah Jones), a zmiksował znany z wieloletniej współpracy z Radiohead producent Nigel Godrich.

Źródło: materiały prasowe

Baner w newsie 851×315

O Autorze

Ekonomistka z artystyczną duszą. Miłośniczka koncertów na żywo. Otwarta na wszelkie gatunki muzyczne i nowe brzmienia, jednak najbliższa sercu jest szeroko pojęta muzyka alternatywna i progresywna. Ponadto w duszy gra jej synth-pop oraz muzyczne lata 80-te i 90-te. Zakochana po uszy w Depeche Mode. Od muzyki oczekuje jednego - oddziaływania na emocje. W wolnych chwilach lubi haftować, a jak tylko ma możliwość wybiera się na spacery i wycieczki rowerowe z aparatem i słuchawkami na uszach.

Ostatnio dodane: