Ultimate magazine theme for WordPress.

NIETYPOWA LOKALIZACJA ŚWIATOWEGO FINAŁU ZAWODÓW DJSKICH RED BULL 3STYLE2 min read

0

Światowy finał zawodów DJskich Red Bull 3Style po raz pierwszy zawitał do Polski. Odbędzie się on między 7 a 11 lutego w Krakowie. Kilkudniowe zmagania rozpoczną się imprezami kwalifikacyjnymi, których zwycięzcy zmierzą się w wielkim finale w niedzielę. Wyjątkowość zawodów podkreśla również sama lokalizacja niedzielnego finału. Odbędzie się on w Teatrze im. Juliusza Słowackiego w Krakowie.

W nadchodzącym roku po raz pierwszy w Polsce odbędzie się światowy finał konkursu Red Bull 3Style, w którym wezmą udział reprezentanci klubowych scen z całego świata. Zmagania znamienitych gości z całego świata wymagały również wyjątkowej sceny. Deski jednego z najcenniejszych zabytków architektury teatralnej w Europie zamienią się na jeden wieczór w światowe centrum DJingu.

W 2018 r. scena Teatru im. Słowackiego stanie się areną zmagań światowej czołówki DJingu. Finaliści pochodzą z 24 krajów zostali wyłonieni podczas lokalnych finałów. Dodatkowo sędziowie zawodów postanowili przyznać 3 dzikie karty. Red Bull 3Style w poszukiwaniu najlepszych „party rockerów” odwiedził m.in. Tajlandię, Włochy, Koreę Południową, Azerbejdżan, Meksyk a nawet Republikę Południowej Afryki. Polskę po raz drugi z rzędu na światowym finale reprezentować będzie DJ 69Beats, który we wrześniu zmiótł z nóg konkurencję i podbił serca publiczności podczas lokalnego, polskiego finału. Czy tym razem uda mu się zdobyć tytuł Mistrza Świata Red Bull 3Style? Tego dowiemy się na początku lutego.

ŚWIATOWY FINAŁ RED BULL 3STYLE

7-10.02.2018 – IMPREZY KWALIFIKACYJNE, LOKALIZACJA TBA
11.02.2018 – WIELKI FINAŁ, TEATR IM. SŁOWACKIEGO

KRAKÓW

Wydarzenie na Facebooku

 

BILETY NA FINAŁ W TEATRZE SŁOWACKIEGO: www.eventim.pl/playwithmusic 

 

Więcej informacji o Red Bull 3Style: www.redbull3style.com oraz na www.redbull.pl/muzyka.