Night Of The Proms 2016

Night Of The Proms 2016

12 marca 2016 odbędzie się kolejna odsłona Night Of The Proms. Tym razem głównymi gwiazdami będą: Zucchero, Lisa Stansfield, John Miles oraz Simple Minds. W Atlas Arenie obok wspomnianych gwiazd na scenie pojawią się też orkiestra symfoniczna Il Novecento i Akademicki Chór Politechniki Łódzkiej. Koncerty serii Night Of The Proms 07odbywają się na całym świecie, do ich tradycji należy zapraszanie lokalnych artystów. Tym razem będzie to łódzki zespół Blue Cafe.

Night Of The Proms to połączenie muzyki klasycznej z muzyką pop. Powszechnie znane i popularne utwory śpiewane są przy akompaniamencie pełnej orkiestry symfonicznej w bogatej oprawie efektów świetlnych. Do tej pory koncerty z cyklu Classic meets Pop odbywały sie głównie w takich krajach jak: Belgia, Holandia, Niemcy, Dania, USA. Regularnie Classic meets Pop gości także we Francji, Hiszpanii, Austrii, Szwajcarii oraz w Luksemburgu. Jedna z największych imprez halowych na świecie Night Of the Proms po sukcesach ostatnich lat, raz trzeci w Polsce!

Zucchero to jedna z gwiazd nadchodzącej trzeciej edycji koncertu Night Of The Proms. Koncert odbędzie się w Łodzi, w Atlas Arenie 12 marca 2016 r. Poza Zucchero na scenie pojawią się Simple Minds, Lisa Stansfield, John Miles, Blue Cafe i orkiestra Il Novecento z Akademickim Chórem Politechniki Łódzkiej

Więcej info na Noght Of The Proms oraz facebooku

Bilety dostępne na eventim.pl

Baner w newsie 851×315

O Autorze

Ekonomistka z artystyczną duszą. Miłośniczka koncertów na żywo. Otwarta na wszelkie gatunki muzyczne i nowe brzmienia, jednak najbliższa sercu jest szeroko pojęta muzyka alternatywna i progresywna. Ponadto w duszy gra jej synth-pop oraz muzyczne lata 80-te i 90-te. Zakochana po uszy w Depeche Mode. Od muzyki oczekuje jednego - oddziaływania na emocje. W wolnych chwilach lubi haftować, a jak tylko ma możliwość wybiera się na spacery i wycieczki rowerowe z aparatem i słuchawkami na uszach.

Ostatnio dodane: