12 marca 2016 odbędzie się kolejna odsłona Night Of The Proms. Tym razem głównymi gwiazdami będą: Zucchero, Lisa Stansfield, John Miles oraz Simple Minds. W Atlas Arenie obok wspomnianych gwiazd na scenie pojawią się też orkiestra symfoniczna Il Novecento i Akademicki Chór Politechniki Łódzkiej. Koncerty serii Night Of The Proms 07odbywają się na całym świecie, do ich tradycji należy zapraszanie lokalnych artystów. Tym razem będzie to łódzki zespół Blue Cafe.

Night Of The Proms to połączenie muzyki klasycznej z muzyką pop. Powszechnie znane i popularne utwory śpiewane są przy akompaniamencie pełnej orkiestry symfonicznej w bogatej oprawie efektów świetlnych. Do tej pory koncerty z cyklu Classic meets Pop odbywały sie głównie w takich krajach jak: Belgia, Holandia, Niemcy, Dania, USA. Regularnie Classic meets Pop gości także we Francji, Hiszpanii, Austrii, Szwajcarii oraz w Luksemburgu. Jedna z największych imprez halowych na świecie Night Of the Proms po sukcesach ostatnich lat, raz trzeci w Polsce!

Zucchero to jedna z gwiazd nadchodzącej trzeciej edycji koncertu Night Of The Proms. Koncert odbędzie się w Łodzi, w Atlas Arenie 12 marca 2016 r. Poza Zucchero na scenie pojawią się Simple Minds, Lisa Stansfield, John Miles, Blue Cafe i orkiestra Il Novecento z Akademickim Chórem Politechniki Łódzkiej

Więcej info na Noght Of The Proms oraz facebooku

Bilety dostępne na eventim.pl

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here