Kortez, Krzysztof Ibisz, Pezet, Włodi, Beata Tyszkiewicz, Natalia Nykiel… To tylko niektórzy artyści, których nie usłyszycie na płycie „Konkretna Rozrywka” warszawskiego rapera i producenta RAUa, której premiera już 13 maja!

Za to wszyscy wymienieni artyści ją zapowiadają. Przypadek? Nie, gdy jest się człowiekiem orkiestrą, który odpowiada za niemalże każdy element swojego pierwszego długogrającego wydawnictwa. Muzyka, rap, miks, nawet okładka. Tak się robi zamach na tytuł debiutu roku!

Wybić się w dzisiejszych czasach bez gościnnych udziałów znanych artystów? Żaden problem, gdy ma się talent i pracowitość na poziomie RAU. Sprawdźcie co sam autor powiedział w krótkiej zapowiedzi!
Nie ma mnie na płycie RAUa:

PODZIEL SIĘ
Fotograf i meloman, fanatyk nietuzinkowych brzmień, poszukiwacz oryginalnych rozwiązań, zawsze chadzający własnymi ścieżkami. Z bardziej poważnych tematów - stypendysta Prezydenta Miasta Wałbrzycha w dziedzinie artystycznej w roku 2015, z zamiłowania dziennikarz muzyczny i zaciekły krytyk, a w dodatku zodiakalny wodnik :)