Polecamy uwadze  nowy teledysk Szptów i Krzyków do piosenki „Nie zawsze będę (Aniele mój)”, z płyty „Trzynaście stanów świadomości”, która trafiła do sklepów pod koniec 2015 roku nakładem wydawnictwa Requiem Records. Fundusze na realizację wideo zebrano na portalu crowdfundingowym PolakPotrafi.pl

– Utwór „Aniele mój” jest nie tylko przyjemną balladą o miłości dwojga ludzi, ale również smutnym, intymnym wyznaniem osoby, która bez złudzeń opowiada o swojej niedoskonałości i niedopasowaniu do otaczającego świata – o wideo opowiadają jego twórcy: Dominika Suchecka (reżyserka, montażystka i scenarzystka) i Brunon Hawryluk (scenarzysta) – Pogodne dźwięki przeplatają się w nim z melancholicznym zawodzeniem i niepokojącą, orientalną mantrą, jawa miesza się ze snem. W teledysku chcemy przekroczyć granice rzeczywistości, pokazać niesamowite baśniowe obrazy, które malują się nam pod kopułami przy słuchaniu kawałka, opowiedzieć gorzko-słodką historię o wielkiej miłości, która, choć nie trwa wiecznie i nie wszystko może, jest jednak najpiękniejszym i najżywszym uczuciem, które zawsze warto pielęgnować.

ok-adka_fb

Więcej o płycie: http://requiem-records.com/pl/albumy/108,8

 

PODZIEL SIĘ
Fotograf i meloman, fanatyk nietuzinkowych brzmień, poszukiwacz oryginalnych rozwiązań, zawsze chadzający własnymi ścieżkami. Z bardziej poważnych tematów - stypendysta Prezydenta Miasta Wałbrzycha w dziedzinie artystycznej w roku 2015, z zamiłowania dziennikarz muzyczny i zaciekły krytyk, a w dodatku zodiakalny wodnik :)