Nowe wydanie od Oaktopus Records i 5:55 Records!
Foto:mat.prasowe

Nowe wydanie od Oaktopus Records i 5:55 Records!

Wydawnictwa Oaktopus Records i 5:55 Records mają przyjemność przedstawić pierwszą wspólną kompilację muzyczną rodzimych i zagranicznych artystów – AM/PM:

 

AM

https://oaktopus.bandcamp.com/album/am

https://oaktopus.bandcamp.com/album/pm

https://05×55.bandcamp.com/album/am

https://05×55.bandcamp.com/album/pm

Jest to wydanie dwualbumowe, dostępne w formie cyfrowej i w fizycznym wydaniu specjalnym 2xCD. Kompilacja zawiera łącznie 24 utwory, które odzwierciedlają rytm dobowy w muzycznej formie. AM/PM prezentuje szerokie spektrum gatunków muzycznych oraz rozmaite inspiracje z przeplatających się ze sobą różnych dziedzin sztuki. Kompozycje zostały wyselekcjonowane spośród ponad 200 nadesłanych do nas utworów.

Wydanie jest mieszanką utworów zawierających rozmaite zestawy dźwięków pochodzących z żywych instrumentów, analogowych syntezatorów i maszyn perkusyjnych, instrumentów cyfrowych oraz nowoczesnych technik programowania dźwięku. Artyści współtworzącyalbum produkują i nagrywają swoją muzykę w różnych zakątkach świata: Polska, Dania, Holandia, Niemcy, Norwegia, Szwecja i USA.

Kompilacja powstała dzięki wsparciu finansowemu miasta Bydgoszczy poprzez stypendium, które obejmuje szereg wydarzeń artystyczno-imprezowych w Bydgoszczy i Poznaniu pod szyldem Oaktopus Festival. Za kompletną oprawę graficzną płyty odpowiedzialny jest Adam Kołkowski. Mastering wykonał Adam Wójtowicz w Oaktopus Studio.

Baner w newsie 851×315

O Autorze

Ostatnio dodane: