Nowy hit od Gromee! Posłuchaj utworu „Runaway”!

„Runaway”(posłuchaj/pobierz TUTAJ) to nowy singiel Gromee’ego – zdobywającego coraz większą popularność, również za granicą, polskiego DJ’a i producenta muzycznego. Gromee do współpracy ponownie zaprosił szwedzką wokalistkę Mahan Moin. Bez wątpienia ta kolaboracja ma szansę powtórzyć sukces „Spirit” i stać się hitem tegorocznych wakacji!

Za muzykę do „Runaway” odpowiedzialny jest jak zwykle Gromee, tekst do piosenki stworzyła m.in. Mahan Moin. Teledysk do „Runaway”(obejrzyj naVEVO/YouTube) nagrany został w słonecznej Portugalii. Ta surfingowa pocztówka z wakacji na pewno rozgrzeje każdego w czasie ponurej polskiej wiosny.

Gromee to jeden z najbardziej utalentowanych polskich DJ-ów i producentów muzycznych. Jego trzy ostatnie single okazały się komercyjnym sukcesem. „Follow You” (ZOBACZ TELEDYSK) otrzymał status Złotej Płyty, „Fearless” (ZOBACZ TELEDYSK) pokrył się Platyną, a ostatni, właśnie z Mahan Moin, zatytułowany „Spirit” (ZOBACZ TELEDYSK), zdobył status Złotej Płyty oraz znalazł się na pierwszym miejscu listy najczęściej odtwarzanych utworów w polskich stacjach radiowych! Gromee już od kilku lat regularnie koncertuje po całej Polsce, a jego sety goszczą w najlepszych klubach i festiwalach w kraju. Dzielił scenę z takimi artystami jak: Steve Aoki, Deorro, NERVO, czy R3HAB. W tym roku będzie go można zobaczyć m.in. na Enea Spring Break Festival oraz na Sopot Hit Festival.

 

Dowiedz się więcej o Gromee: https://youtu.be/hpvQyQ2hHn0

 

***

 

GROMEE w Internecie:

Facebook | Instagram | YouTube

X