Nowy klip Richarda Ashcrofta

Nowy klip Richarda Ashcrofta

RICHARD ASHCROFT PREZENTUJE NOWY TELEDYSK

RichardRichard Ashcroft, znany przede wszystkim z występów z zespołem The Verve (przebój „Bitter Sweet Symphony” z 1997 roku), prezentuje teledysk do utworu „Hold On”. Video można obejrzeć pod poniższym linkiem:

https://youtu.be/YMjgA_EslBY

„Hold On” pochodzi z najnowszej płyty brytyjskiego wokalisty, zatytułowanej „These People”. Premierę krążka zapowiedziano już na najbliższy piątek, 20 maja. Album został zarejestrowany w Londynie, a jego producentami są sam Ashcroft, Chris Potter oraz Wil Malone, który współpracuje z Ashcroftem już od czasów największych sukcesów The Verve. Ashcroft od dawna cieszy się opinią jednego z najciekawszych wokalistów i autorów piosenek na współczesnej brytyjskiej scenie muzycznej, a „These People” potwierdza, że artysta, pomimo kilkuletniej przerwy wydawniczej, nadal jest w doskonałej formie.

Tracklista „These People” przedstawia się następująco:

  1. Out Of My BoRICHARD ASHCROFTdy
  2. This Is How It Feels
  3. They Don’t Own Me
  4. Hold On
  5. These People
  6. Everybody Needs Somebody To Hurt
  7. Picture Of You
  8. Black Lines
  9. Ain’t The Future So Bright
  10. Songs Of Experience

Album „These People” będzie dostępny w Polsce 20 maja dzięki Mystic Production i można go zamówić pod tym adresem:

http://www.mystic.pl/plyty_cd,24801.htm

Baner w newsie 851×315

O Autorze

Ekonomistka z artystyczną duszą. Miłośniczka koncertów na żywo. Otwarta na wszelkie gatunki muzyczne i nowe brzmienia, jednak najbliższa sercu jest szeroko pojęta muzyka alternatywna i progresywna. Ponadto w duszy gra jej synth-pop oraz muzyczne lata 80-te i 90-te. Zakochana po uszy w Depeche Mode. Od muzyki oczekuje jednego - oddziaływania na emocje. W wolnych chwilach lubi haftować, a jak tylko ma możliwość wybiera się na spacery i wycieczki rowerowe z aparatem i słuchawkami na uszach.

Ostatnio dodane: