„Fantastyka Pod Atlantami” – nowy klub dla miłośników fantastyki
Foto:mat. prasowe

„Fantastyka Pod Atlantami” – nowy klub dla miłośników fantastyki

Biblioteka pod Atlantami, wychodząc naprzeciw potrzebom wałbrzyszan, ma nową propozycję dla fanów fantastyki. Chcemy stworzyć klub, w ramach którego miłośnicy fantastyki będą mogli spotkać ludzi o podobnych zainteresowaniach. Biblioteka ma wśród swoich pracowników osoby, które aktywnie działają w środowisku fanów szeroko pojętej fantastyki i chcą integrować zwolenników tego gatunku z naszego miasta.

Chcesz oderwać się od codziennej szarówki? Puścić wodze swojej fantazji? Pograć w gry planszowe, karciane albo w bitewne? Interesuje Cię manga, RPG, gry komputerowe, a może marzysz by wziąć udział w LARPach? Chcesz dowiedzieć się czegoś więcej o fantastyce?
A może chcesz obejrzeć fajne filmy, podyskutować o dobrych książkach? Przyjdź do nowego Klubu „Fantastyka pod Atlantami„!

Biblioteka pod Atlantami zaprasza wszystkich chętnych (osoby dorosłe, studenci, uczniowie w wieku 16+) na pierwsze spotkanie nowego klubu miłośników fantastyki, które odbędzie się 18 marca o godz. 16:30 w atrium Biblioteki pod Atlantami (Rynek 9, parter).

www.facebook.com/BibliotekaAtlanty
atlanty.pl

Źródło: materiały prasowe

Baner w newsie 851×315

O Autorze

Ekonomistka z artystyczną duszą. Miłośniczka koncertów na żywo. Otwarta na wszelkie gatunki muzyczne i nowe brzmienia, jednak najbliższa sercu jest szeroko pojęta muzyka alternatywna i progresywna. Ponadto w duszy gra jej synth-pop oraz muzyczne lata 80-te i 90-te. Zakochana po uszy w Depeche Mode. Od muzyki oczekuje jednego - oddziaływania na emocje. W wolnych chwilach lubi haftować, a jak tylko ma możliwość wybiera się na spacery i wycieczki rowerowe z aparatem i słuchawkami na uszach.

Ostatnio dodane: