Ultimate magazine theme for WordPress.

Nowy singiel Hey J „Pozytywna Piosenka”1 min read

0

Hey J to młoda wokalistka pochodząca ze Skaryszewa, a obecnie zamieszkująca Warszawę. Specjalizuje się w muzyce elektronicznej, alternatywnej i popowej. Potrafi grać na klarnecie oraz na flecie, a niedawno rozpoczęła swoją przygodę z ukulele. Jest autorką takich utworów jak„Poskładaj mnie” czy „Dziś”, które były już emitowane w wielu lokalnych stacjach radiowych. Debiutująca piosenkarka była porównywana już do Anji Ortodox czy do Izabeli Trojanowskiej, a powyższe utwory przyjęły się bardzo pozytywnie w środowisku muzycznym. Obecnie wokalistka przygotowuje się do wydania swojej debiutanckiej demo-płyty pt. Puzzle, której premiera nastąpi jesienią 2017 roku.

„Pozytywna Piosenka” to singiel promujący nadchodzący album, o którym wokalistka mówi: „Piosenka pozytywna, jak sama nazwa wskazuje ma nas nastawiać pozytywnie. Nie ważne, co się w życiu wydarzy, ważne, żeby wykorzystać każdy moment i każdą nadarzającą się okazję, bo nigdy nie wiemy, czy to właśnie ona nie będzie najlepsza z najlepszych. Utwór ma nam pokazać, że nie ważne co było kiedyś, ważne, co jest teraz i co będzie. Nie możemy patrzeć wstecz tylko przed siebie. Możemy sami próbować zmieniać otaczający nas świat, bo nikt tego nie zrobi za nas. A czas nas goni nieubłaganie…”

Muzyka jest mieszanką muzyki pop i elektroniki. Sam teledysk został nagrany w Dubaju, podczas wakacyjnego wypadu z przyjaciółkami. Piosenka pozytywna jest trzecim singlem Hey J, która znajdzie się na debiutanckiej płycie pt. Puzzle.