NOWE VIDEO PASSENGER

Passenger , a konkretnie ukrywający się pod tym pseudonimem brytyjski artysta, Mike Rosenberg, prezentuje nowy singiel z zapowiedzianego na 23.09 albumu „Young As The Morning, Old As The Sea”. Utwór nazywa się „Anywhere”, a oficjalne wideo można obejrzeć pod tym linkiem:

Ten uzdolniony muzyk i kompozytor zasłynął dzięki koncertom u boku Eda Sheerana oraz utworowi „Let Her Go” (2013), który przez długi czas utrzymywał się na listach przebojów w wielu krajach. „Young As The Morning, Old As The Sea”, ósmy już album w dyskografii artysty, został wyprodukowany przez Marka oraz producenta Chrisa Vallejo (INXS, Empire of the Sun), a zarejestrowany w Roundhead Studios w Auckland, oraz w Linear Studio w Sydney. Dziesięć zawartych na krążku utworów to opowieści o związkach, relacjach międzyludzkich i o upływającym czasie.

Poprzedni singiel z płyty, „Somebody’s Love” znajduje się tutaj:

passenger image003Tracklista wydawnictwa przedstawia się następująco:
1.Everything
2.If You Go
3.When We Were Young
4.Anywhere
5.Somebody’s Love
6.Young As The Morning Old As The Sea
7.Beautiful Birds (featuring BIRDY)
8.The Long Road
9.Fool’s Gold
10.Home

Album „Young As The Morning, Old As The Sea” będzie dostępny w Polsce 23.09 dzięki Mystic Production.

Kilka dni po premierze, 5.10, Passenger wystąpi w warszawskim klubie Palladium. Wraz z agencją Go Ahead serdecznie zapraszamy na koncert, a więcej szczegółów związanych z wydarzeniem znajduje się poniżej:
https://www.facebook.com/events/246117462428901/
https://Passenger.lnk.to/AnywhereEM

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here