Ultimate magazine theme for WordPress.

Nowy tatuaż Glacy-nazwą albumu2 min read

Glaca prezentuje nowy tatuaż i jednocześnie zdradza tytuł okładki.

W nietuzinkowy sposób Glaca postanowił przedstawić swoim fanom tytuł swojego solowego albumu. W sieci pojawił się krótki film, na którym widzimy tatuaż wykonywany na twarzy. Ten wzór to napis ZANG – tytuł płyty leadera Sweet Noise, której premiera jest przewidziana na 06.04.2018.

Okładka albumu przedstawia symbol ZANG wytatuowany na głowie Glacy. Autorem tej grafiki i wzoru jest Vahan Bego autor wielu koncepcji i wizualnych akcji zespołu Sweet Noise. Zdjęcie wykonał fotograf Tomek Tomkowiak specjalizujący się w zdjęciach ciał modelek.

“ZANG” to symbol który łączy wszystkie ważne rzeczy w moim życiu – sztukę, muzykę, sport i ciągłą walkę o swoje ideały. Na tym etapie zmian i nowej drogi której rozwinięciem jest muzyka na mojej solowej płycie potrzebowałem takiego poważnego symbolu i postanowiłem wytatuować go na swojej czaszce. Ja i moja sztuka to jedna nierozerwalna całość. Wiarygodność to rzecz którą cenię ponad wszystko! ”-mówi Glaca.

Po bardzo mocnym otwarciu jakim dla albumu ZANG jest singiel „Oni Przyszli” z gościnnym udziałem Justina Chancellora z zespołu Tool, możemy mówić o jednej z bardziej oczekiwanych płyt roku 2018. Premiera singla to z jednej strony wielka euforia fanów, ale także duża doza kontrowersji tych, którzy są przeciwnikami progresu i zmian w muzyce. Tego Glaca z pewnością nie może obiecać.

“Do przodu! Do góry! Wyżej i mocniej! Ja żyję dla progresu. Kocham zmiany i wyzwania. Chcę zadziwiać siebie i ludzi którzy mnie wspierają. Robię to od 1991 roku i jestem bardzo wdzięczny że są ludzie dla których to co robię ma wielką wartość. To dla mnie zaszczyt i jestem tym ludziom winien najlepszą wersję siebie. Fanom chcę powiedzieć : Wracamy! Dziękuję.”