W minionym tygodniu Bartosz Słatyński (ex-Avalanche, Penny Lane) opublikował trzeci już teledysk promujący jego debiutancki album solowy „Mały ktoś”.

Bartosz Słatyński to muzyk, instrumentalista, kompozytor, autor tekstów. Liczne nagrody i wyróżnienia na lokalnych i ogólnopolskich przeglądach muzycznych. Od 2002 roku w składzie Avalanche. Grand Prix Ogólnopolskiego Festivalu w Lidzbarku Warmińskim w 2003 roku. 3 miejsce w Debiutach opolskich w 2005 roku i kontrakt płytowy z MJM Music PL. Zaproszony do mysłowickiego składu Penny Lane, gdzie występował obok muzyków z popularnych zespołów Myslovitz i Negatyw. Kontrakt z wytwórnią EMI i niemal równoczesne wydanie 2 płyt długogrających, z których jedna została nominowana do Fryderyka 2006 w kategorii alternatywny album roku.

 

W czerwcu 2015 roku ukazał się jego solowy album długogrający „Mały ktoś”. Znalazło się na nim 11 kompozycji.

Czytaj więcej: Bartosz Słatyński „Mały ktoś” – Recenzja płyty.

Oficjalny profil FB artysty: https://www.facebook.com/bslatynski           

 

PODZIEL SIĘ
Fotograf i meloman, fanatyk nietuzinkowych brzmień, poszukiwacz oryginalnych rozwiązań, zawsze chadzający własnymi ścieżkami. Z bardziej poważnych tematów - stypendysta Prezydenta Miasta Wałbrzycha w dziedzinie artystycznej w roku 2015, z zamiłowania dziennikarz muzyczny i zaciekły krytyk, a w dodatku zodiakalny wodnik :)