Nowy teledysk Black Stone Cherry
Foto:mat. prasowe

Nowy teledysk Black Stone Cherry

NOWY KLIP BLACK STONE CHERRY

Black Stone Cherry prezentują teledysk do utworu „The Rambler”. Przejmująca ballada pochodzi z wydanego w kwietniu krążka „Kentucky”, a teledysk można obejrzeć pod poniższym adresem:

W wideoklipie wystąpił popularny amerykański gwiazdor country, Billy Ray Cyrus, który prywatnie jest wielkim fanem Black Stone Cherry. Album „Kentucky” zaraz po wydaniu odniósł bardzo duży sukces sprzedażowy, plasując się na najwyższych pozycjach we Francji , Holandii, Belgii i Irlandii, a także w Anglii, Austrii, Szwajcarii, Niemczech i USA.

Płytę „Kentucky” można nabyć pod tym linkiem:
http://www.mystic.pl/produkty.htm?search_text=kentucky

Baner w newsie 851×315

O Autorze

Ekonomistka z artystyczną duszą. Miłośniczka koncertów na żywo. Otwarta na wszelkie gatunki muzyczne i nowe brzmienia, jednak najbliższa sercu jest szeroko pojęta muzyka alternatywna i progresywna. Ponadto w duszy gra jej synth-pop oraz muzyczne lata 80-te i 90-te. Zakochana po uszy w Depeche Mode. Od muzyki oczekuje jednego - oddziaływania na emocje. W wolnych chwilach lubi haftować, a jak tylko ma możliwość wybiera się na spacery i wycieczki rowerowe z aparatem i słuchawkami na uszach.

Ostatnio dodane: