Nowy teledysk BOVSKA „Haj” i złota płyta!
Foto:Anna Słodkiewicz

Nowy teledysk BOVSKA „Haj” i złota płyta!


Utwór „Haj” to niespodzianka dla wszystkich fanów Bovskiej. Na próżno szukać go na płycie „Kaktus”. Postał w zaledwie kilka wakacyjnych dni i jest wynikiem kolejnej współpracy wokalistki z producentem Janem Smoczyńskim. Jak mówi Bovska: „„Haj” to czysta radość zamknięta w 3 minutach. Wybuchowa pigułka szczęścia.”

Teledysk do piosenki „Haj” został zrealizowany przy użyciu technologii snorricam znanej widzom z takich utworów jak „Requiem dla snu” Darrena Aronofsky’ego czy teledysku Micka Jagger’a do utworu „God Gave Me Everything”. Zastosowanie tej technologii pozwala wraz z Bovską odbyć zaskakujący i pełen wrażeń nocny spacer po mieście w poszukiwaniu miłości.

„Haj” to dowód na to, że Bovska nie osiada na laurach i wcale nie zwalnia tempa, choć ma za sobą wiele sukcesów.

Pierwszy nakład jej debiutanckiej płyty „Kaktus” wyprzedał się w dwa dni, a jej utwory jeszcze przed premierą albumu biły rekordy popularności w Internecie, gdzie dotychczas odtworzono je ponad 6 milionów razy.  Singiel „Kaktus” otrzymał złotą płytę w zaledwie kilka miesięcy od premiery za sprzedaż ponad 10.000 egzemplarzy.

Bovska ma za sobą występy na najważniejszych Festiwalach w kraju: Open’er Festival, Orange Warsaw Festival, Slot Art. Festiwal i Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej w Opolu. Już na jesieni Bovska wyruszy w trasę koncertową KAKTUS TOUR, która obejmie kluby w całej Polsce. Zanim jednak będziemy mogli wybrać się na jej koncert, warto posłuchać najnowszego utworu „Haj”, którego nie znajdziecie na płycie „Kaktus”.

 

Muzyka: Bovska & Jan Smoczyński

 

Słowa: Bovska

 

Wokal: Bovska

 

Synth, programming: Jan Smoczyński

 

Produkcja muzyczna, mix i mastering: Jan Smoczyński, Tokarnia Music Production
Dir: Nastka Gonera

Dop: Zuza Pyda

Prod: Sławek Richert/ Michał Zamencki (Warsaw Production)

Prod CoordP: Janek Deluga

Prod Assist: Marek Leszczewski

Prod Assist: Stefan Stefański

Prod Runner: Appoline James

Gaffer: Łukasz Carek

Włosy i Make Up: Sławek Oszajca

Kostiumy: Natalia Kopiszka

Sprzęt kamerowy: Kamerra i Film Cyfrowy

Grip: Jarek Pawłowski

Montaż: Piotr Krygiel

Kolor Korekcja: Jarek Sterczewski

Obsada: Ona – Bovska, On – Mateusz Banasiuk, Dziewczyna – Kamila Kamińska

Tło: Julia Konarska, Natalia Chmielarz, Zofia Nowicka, Magdalena Pociecha, Natalia Kopiszka, Michał Kusideł Pantokrator, Jan Czapliński, Jakub Boryczka, Anna Wojnarowska, Michał Bartczak, Agnieszka Pakalska, Maciej Pakalski, Aleksandra Owczarek, Gosia Rżanek, Matt Vlahos, Jakub Staś Stola, Jakub Buczyński, Patrycja Jewsienia.

Baner w newsie 851×315

O Autorze

Ostatnio dodane: