NOWY TELEDYSK GRZEGORZA HYŻEGO DO UTWORU „POD WIATR”
Foto:mat. prasowe

NOWY TELEDYSK GRZEGORZA HYŻEGO DO UTWORU „POD WIATR”

NOWY TELEDYSK GRZEGORZA HYŻEGO DO UTWORU „POD WIATR”!!!

ZOBACZ KLIP NA VEVO/YT

hyży

Grzegorz Hyży zdradza kolejną zapowiedź nowego albumu i wraca do swoich fanów z obiecaną niespodzianką! Wczoraj premierę miał zapowiadany teledysk do utworu „Pod wiatr”. Dwa dni zdjęciowe w Pradze wystarczyły, aby oddać jej urok w nowym teledysku Grzegorza Hyżego. Słynne schody prowadzące do Zamku, Złote Uliczki w Pradze czy Most Karola to na co dzień najbardziej oblegane turystycznie miejsca w Pradze. Trzeba było mocno się nagimnastykować, aby oprócz tłumu turystów odnaleźć Grzegorza i nie narazić się ulicznym zespołom…

Klip zrobiony z sercem, przez ludzi którzy na co dzień się lubią i czerpią przyjemność i satysfakcję ze wspólnej pracy, co widać już od pierwszej sceny!

GrzegorzHyzy_PodWiatr_72dpi_RGB

„Pod wiatr” (POSŁUCHAJ TUTAJ) to murowany hit kolejnych miesięcy. Pozytywny i motywujący przekaz będzie motorem do działania, a niezwykła energia i rytm sprawią, że melodii „Pod wiatr” ciężko będzie pozbyć się z głowy…

Utwór „Pod wiatr” powstał w przerwie prac nad nowym albumem. Zgodnie z daną obietnicą, chciałem podzielić się z fanami czymś nowym, jeszcze przed jesienią. I tak, w przypływie wielu pozytywnych myśli i melodii, idealnie wpasowując się w klimat lata, oddaję w Wasze ręce piosenkę, która z powodu swojej energii, spokojnie może powalczyć o miano wakacyjnego hymnu – mówi artysta.

(KUP/POSŁUCHAJ TUTAJ)

Premiera debiutanckiego albumu Grzegorza Hyżego – „Z całych sił” miała miejsce w maju 2014 roku. Świetny debiut pozwolił artyście ugruntować swoją pozycję na rynku muzycznym. Pierwszy singiel „Na chwilę” dotarł do 1. miejsca polskiego zestawienia Airplay Chart, a kolejne docierały do najwyższych miejsc radiowych list przebojów. Płyta zyskała Status Patynowej Płyty, co jest najlepszym potwierdzeniem sukcesu wokalisty. Artysta od roku nie zwalnia tempa, stale koncertuje i intensywnie pracuje nad kolejnym albumem, który z pewnością powtórzy sukces poprzedniego krążka. Premiera planowana jest na początek listopada nakładem Sony Music.

Kredyty do klipu:
Reżyseria/zdjęcia: Anna Powierża
Montaż/koloryzacja: Renata Ciężkowska
Produkcja: 4movie / Sony Music Polska
Kierownik planu: Adam Adamczyk
Asystent kamery: Andrzej Powierża Mua
Stylizacje: Karolina Trębacz / Weronika Wojewoda
Wystąpili: Julia Lewranowa / Kamil Węsierski/ Michał Bobrowski / Michał Rybka / Bartek Czerniachowski
Composer: Grzegorz Hyży, Przemysław Puk
Lyricist: Grzegorz Hyży, Karolina Kozak

***

FB Grzegorz Hyży: https://www.facebook.com/hyzygrzegorz/

FB Sony Music: https://www.facebook.com/sonymusicpoland/?tref=ts
Instagram: https://www.instagram.com/sonymusicpoland/?hl=pl
Twitter: https://twitter.com/sonymusicpl?lang=pl
www: http://www.sonymusic.pl/

Baner w newsie 851×315

O Autorze

Ekonomistka z artystyczną duszą. Miłośniczka koncertów na żywo. Otwarta na wszelkie gatunki muzyczne i nowe brzmienia, jednak najbliższa sercu jest szeroko pojęta muzyka alternatywna i progresywna. Ponadto w duszy gra jej synth-pop oraz muzyczne lata 80-te i 90-te. Zakochana po uszy w Depeche Mode. Od muzyki oczekuje jednego - oddziaływania na emocje. W wolnych chwilach lubi haftować, a jak tylko ma możliwość wybiera się na spacery i wycieczki rowerowe z aparatem i słuchawkami na uszach.

Ostatnio dodane: