NOWY TELEDYSK GRZEGORZA HYŻEGO DO UTWORU „POD WIATR”
Photo Credit To mat. prasowe

NOWY TELEDYSK GRZEGORZA HYŻEGO DO UTWORU „POD WIATR”

NOWY TELEDYSK GRZEGORZA HYŻEGO DO UTWORU „POD WIATR”!!!

ZOBACZ KLIP NA VEVO/YT

hyży

Grzegorz Hyży zdradza kolejną zapowiedź nowego albumu i wraca do swoich fanów z obiecaną niespodzianką! Wczoraj premierę miał zapowiadany teledysk do utworu „Pod wiatr”. Dwa dni zdjęciowe w Pradze wystarczyły, aby oddać jej urok w nowym teledysku Grzegorza Hyżego. Słynne schody prowadzące do Zamku, Złote Uliczki w Pradze czy Most Karola to na co dzień najbardziej oblegane turystycznie miejsca w Pradze. Trzeba było mocno się nagimnastykować, aby oprócz tłumu turystów odnaleźć Grzegorza i nie narazić się ulicznym zespołom…

Klip zrobiony z sercem, przez ludzi którzy na co dzień się lubią i czerpią przyjemność i satysfakcję ze wspólnej pracy, co widać już od pierwszej sceny!

GrzegorzHyzy_PodWiatr_72dpi_RGB

„Pod wiatr” (POSŁUCHAJ TUTAJ) to murowany hit kolejnych miesięcy. Pozytywny i motywujący przekaz będzie motorem do działania, a niezwykła energia i rytm sprawią, że melodii „Pod wiatr” ciężko będzie pozbyć się z głowy…

Utwór „Pod wiatr” powstał w przerwie prac nad nowym albumem. Zgodnie z daną obietnicą, chciałem podzielić się z fanami czymś nowym, jeszcze przed jesienią. I tak, w przypływie wielu pozytywnych myśli i melodii, idealnie wpasowując się w klimat lata, oddaję w Wasze ręce piosenkę, która z powodu swojej energii, spokojnie może powalczyć o miano wakacyjnego hymnu – mówi artysta.

(KUP/POSŁUCHAJ TUTAJ)

Premiera debiutanckiego albumu Grzegorza Hyżego – „Z całych sił” miała miejsce w maju 2014 roku. Świetny debiut pozwolił artyście ugruntować swoją pozycję na rynku muzycznym. Pierwszy singiel „Na chwilę” dotarł do 1. miejsca polskiego zestawienia Airplay Chart, a kolejne docierały do najwyższych miejsc radiowych list przebojów. Płyta zyskała Status Patynowej Płyty, co jest najlepszym potwierdzeniem sukcesu wokalisty. Artysta od roku nie zwalnia tempa, stale koncertuje i intensywnie pracuje nad kolejnym albumem, który z pewnością powtórzy sukces poprzedniego krążka. Premiera planowana jest na początek listopada nakładem Sony Music.

Kredyty do klipu:
Reżyseria/zdjęcia: Anna Powierża
Montaż/koloryzacja: Renata Ciężkowska
Produkcja: 4movie / Sony Music Polska
Kierownik planu: Adam Adamczyk
Asystent kamery: Andrzej Powierża Mua
Stylizacje: Karolina Trębacz / Weronika Wojewoda
Wystąpili: Julia Lewranowa / Kamil Węsierski/ Michał Bobrowski / Michał Rybka / Bartek Czerniachowski
Composer: Grzegorz Hyży, Przemysław Puk
Lyricist: Grzegorz Hyży, Karolina Kozak

***

FB Grzegorz Hyży: https://www.facebook.com/hyzygrzegorz/

FB Sony Music: https://www.facebook.com/sonymusicpoland/?tref=ts
Instagram: https://www.instagram.com/sonymusicpoland/?hl=pl
Twitter: https://twitter.com/sonymusicpl?lang=pl
www: http://www.sonymusic.pl/

Baner w newsie 851×315
Baner w newsie 851×315

About The Author

Ekonomistka z artystyczną duszą. Miłośniczka koncertów na żywo. Otwarta na wszelkie gatunki muzyczne i nowe brzmienia, jednak najbliższa sercu jest szeroko pojęta muzyka alternatywna i progresywna. Ponadto w duszy gra jej synth-pop oraz muzyczne lata 80-te i 90-te. Zakochana po uszy w Depeche Mode. Od muzyki oczekuje jednego - oddziaływania na emocje. W wolnych chwilach lubi haftować, a jak tylko ma możliwość wybiera się na spacery z aparatem i słuchawkami na uszach.

Related posts

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany.