Nowy teledysk od Young Stadium Club ! #spreadyourlove
Foto:P. Tarasewicz (mat. prasowe)

Nowy teledysk od Young Stadium Club ! #spreadyourlove

Zespół Young Stadium Club prezentuje teledysk do utworu ‘Spread Your Love’ !

YT:

VEVO: Spread-Your-Love

#spreadyourlove

young stadium club YSC_P.Tarasewicz
fot. P. Tarasewicz (mat. prasowe)

Utwór pochodzi z wydanej w kwietniu digitalowej EP-ki ‘Hello’https://UmusicPL.lnk.to/YSClub

„Młodzi, bezczelnie zdolni… udowadniają, że warto zapamiętać tę długą angielską nazwę” – tak o łódzko-londyńskim zespole Young Stadium Club mówi Marcin Bisiorek – dyrektor programowy Muzo.fm. Trudno nie przyznać mu racji!

Swój początek datują na maj 2013 roku i mimo krótkiego stażu, grupa już zdążyła zdobyć duże uznanie zarówno wśród fanów, jak również mediów polskich i zagranicznych.

Niezwykle pochlebne recenzje ich twórczości pojawiły się już wśród dziennikarzy z Anglii, Włoch, Hiszpanii, a nawet USA.

W ciągu ostatnich lat wystąpili m.in na Likes Festiwalu w Gdańsku, przed Happysad i The Neighbourhood w klubie Stodoła oraz na Europejskich Targach, Co Jest Grane? w Cafe Kulturalna.

Zapytani o inspiracje bez wahania wymieniają największe gwiazdy indie rocka: Bombay Bicycle Club, Two Door Cinema Club, Foster the People czy Foals. Choć wszystkie te wpływy można usłyszeć w twórczości Young Stadium Club, zespołowi udaje się zachować swój własny, oryginalny styl, który w połączeniu z wyjątkowym wokalem i profesjonalizmem grupy, tworzy unikalną i dotąd niespotykaną na polskiej scenie muzykę, która bez wątpienia ma wszelkie predyspozycje do konkurowania z zagranicznymi gigantami tego gatunku.

Zespół przygotowuje się właśnie do wydania swojej debiutanckiej płyty, a opublikowana w kwietniu EP-ka ‘Hello’ jest zapowiedzią wydawnictwa.

W kwietniu zespół wystąpił na festiwalu Enea Spring Break w Poznaniu, a w czerwcu zagościli na scenie festiwalu H&M Loves Music w Warszawie!

Pierwszym singlem zapowiadającym debiutancką płytę był utwór ‘Too Late’

FB: https://www.facebook.com/YoungStadiumClub

Źródło: materiały prasowe

Baner w newsie 851×315

O Autorze

Ekonomistka z artystyczną duszą. Miłośniczka koncertów na żywo. Otwarta na wszelkie gatunki muzyczne i nowe brzmienia, jednak najbliższa sercu jest szeroko pojęta muzyka alternatywna i progresywna. Ponadto w duszy gra jej synth-pop oraz muzyczne lata 80-te i 90-te. Zakochana po uszy w Depeche Mode. Od muzyki oczekuje jednego - oddziaływania na emocje. W wolnych chwilach lubi haftować, a jak tylko ma możliwość wybiera się na spacery i wycieczki rowerowe z aparatem i słuchawkami na uszach.

Ostatnio dodane: