Nowy utwór PAIN „Black Night Satellite”
Foto:mat. prasowe

Nowy utwór PAIN „Black Night Satellite”

PAIN I „BLACK KNIGHT SATELLITE”

Szwedzki industrialno-metalowy Pain prezentuje nowy utwór. Kawałek zatytułowany jest „Black Knight Satellite” i zapowiada najnowszy krążek zespołu, „Coming Home”, którego premierę zaplanowano na 9 września.

„Black Knight Satellite” można posłuchać pod tym linkiem:

Pain image001

Mózg zespołu, multiinstrumentalista i producent, Peter Tägtgren (Hypocrisy, Lindemann), tak opisuje nowy singiel:

„Utwór opowiada dość ciekawą historię, która krąży po internecie. Muzycznie jest to numer w średnim tempie, mamy tu trochę orkiestracji, trochę warkoczących gitar – jednym słowem świetny koncertowy wałek. Powiedziałbym, że to typowy utwór Pain – tym razem nie chcę serwować na dzień dobry żadnych niespodzianek”.

Album „Coming Home” ukaże się w Polsce 9.09 dzięki Mystic Production.

Więcej o Pain:
Oficjalna strona | Facebook

Źródło: materiały prasowe

Baner w newsie 851×315

O Autorze

Ekonomistka z artystyczną duszą. Miłośniczka koncertów na żywo. Otwarta na wszelkie gatunki muzyczne i nowe brzmienia, jednak najbliższa sercu jest szeroko pojęta muzyka alternatywna i progresywna. Ponadto w duszy gra jej synth-pop oraz muzyczne lata 80-te i 90-te. Zakochana po uszy w Depeche Mode. Od muzyki oczekuje jednego - oddziaływania na emocje. W wolnych chwilach lubi haftować, a jak tylko ma możliwość wybiera się na spacery i wycieczki rowerowe z aparatem i słuchawkami na uszach.

Ostatnio dodane: