Ultimate magazine theme for WordPress.

Olga Przybysz debiutuje w wielkim stylu

0

Niebo Bliżej Nas” to debiutancki singiel Olgi Przybysz. Utwór opowiada o poszukiwaniu miłości i uczuciach, które temu towarzyszą. Klip został nagrany w samym środku słonecznej Toskanii, która jeszcze bardziej skłoniła wokalistkę mnie do romantycznych refleksji. W klipie wystąpił prezenter i producent Radia Young Stars – Kamil Pisarek

Olga Przybysz urodziła się 8 maja 1997 roku – na co dzień mieszka w Warszawie. Zainteresowanie i miłość do muzyki pokazuje od najmłodszych lat. Nieustannie śpiewa od 4 klasy podstawówki, kiedy to talent odkryła w niej Pani od muzyki. W poprzednich latach młoda wokalistka brała udział w wielu konkursach, podczas których odnosiła sukcesy. Jednym z nich jest zdobycie 1. miejsca na Festiwalu Międzynarodowym w Chorwacji „Island of Talent”.

Olga Przybysz zaistaniała w „sieci” dzięki publikacji coveru „I Was Here” – Beyonce i spotkała się z dużym zainteresowaniem i pozytywnym odbiorem słuchaczy.
W 2016 roku Olga wzięła udział w 7. edycji programu Voice Of Poland, gdzie zajęła wysokie miejsce i zdobył ogromne grono fanów w całej Polsce.
Na początku 2017 roku dołączyła do projektu Young Stars w wytwórni My Music i przebojem wdarła się do sieci utworem „Niebo Bliżej Nas”