Ósmy studyjny album bliźniaczek Tegan i Sara Quin
Foto:mat.prasowe

Ósmy studyjny album bliźniaczek Tegan i Sara Quin

Tegan_And_Sara_Love_You_to_DeathÓsmy studyjny album słynnych kanadyjskich bliźniaczek Tegan i Sara Quin, tworzących nominowany do Oscara za piosenkę „Everything is Awesome” z filmu „LEGO: Przygoda”, duet Tegan And Sara. Wydawnictwo promuje piosenka „Boyfriend” – skoczna, popowa i pachnąca synthpopem lat 80. kompozycja.
Utwór bliźniaczek ma i zabawne, i poważne przesłanie, a wiąże się z relacją, w której kiedyś była Sara Quin. Piosenki można wysłuchać pod tym adresem: https://youtu.be/niv4vkipc6M 
„To dość bezpośrednia popowa piosenka. Opowiada o związku, w którym kiedyś byłam, z dziewczyną, która nigdy wcześniej nie była związana z inną dziewczyną. Żartowałam sobie z niej, że traktuje mnie jak chłopaka, z którym się wcześniej widywała. Zaś ja starałam się nakłonić ją do tego, aby uczyniła nasz związek oficjalnym. Wydaje mi się, że każdy może się do tego odnieść, bez względu na to, czy jest gejem, czy nie” – wyjaśnia Sara.
Utwór bliźniaczek zbiera już świetne recenzje. Pochwalono go między innymi na łamach „Spin”, „Rolling Stone”, Stereogum. Zapowiada album „Love You To Death”, który wyprodukował Greg Kurstin (m.in. Adele, Kylie Minogue, Kimbra, Lykke Li). Płytę wypełni 10 piosenek, które siostry Quin nagrały w Los Angeles. Bliźniaczki zatroszczyły się również o przygotowanie specjalnych gadżetów, które będą związane z wydawnictwem, w tym zegarki, kapelusze, kolczyki, pierścionki i wiele innych.
Dyskografię sióstr Quin zamyka album „Heartthrob” ze stycznia 2013 roku.

 

Tracklista:
 CD

1. That Girl
2. Faint Of Heart

3. Boyfriend

4. Dying To Know

5. Stop Desire

6. White Knuckles

7. 100x

8. BWU

9. U-Turn

10. Hang On To The Night

STRONA  A

1. That Girl

2. Faint Of Heart

3. Boyfriend

4. Dying To Know

5. Stop Desire

STRONA B

6. White Knuckles

7. 100x

8. BWU

9. U-Turn

10. Hang On To The Night

Baner w newsie 851×315

O Autorze

Realistka dążąca do swoich marzeń , Kreatywność to moje drugie imię . Nie wyobrażam sobie życia bez muzyki , towarzyszy mi w ważnych momentach mojego życia . Niezmiernie zakochana i oddana Bajmowi oraz Beacie Kozidrak

Ostatnio dodane: