Ostatni weekend z Teatrem przed wakacjami!
Foto:Krzysztof Trefon

Ostatni weekend z Teatrem przed wakacjami!

To już naprawdę koniec! Przed wakacyjną przerwą Teatr Dramatyczny zaprasza do amfiteatru STYK na nostalgicznie ciepły plenerowy musical – o niewesołych czasach!

piosenki tv

PIOSENKI NA KONIEC ŚWIATA – wydarzenie z pogranicza teatru i koncertu. Na scenie największe przeboje z najważniejszych spektakli Szaniawskiego, w nowych zaskakujących aranżacjach! Przedstawiamy portret świata doby kryzysu. Proszę przymrużyć z nami oko i dać się uwieść muzyce.Wałbrzyski koniec świata odbywa się w naszym stylu: nienadętym, ironicznym, abstrakcyjnie zabawnym, zdystansowanym, dekadenckim. Poddamy w wątpliwość nadzieje na spokojną emeryturę Historii. Posiłkując się słowami wielkich historycznych przemówień, spróbujemy skonstruować ironiczną mapę naszych lęków i permanentnego kryzysu, w jakim znajduje się człowiek, ale także poszukamy nowych perspektyw radości i świateł w tunelu.

Kilkunastu twórców, dziesiątka wykonawców, efekty specjalne z przymrużeniem oka, muzyka na żywo, test wielu ważnych słów – co znaczą dziś i czy na pewno wystarczają?

Zapraszamy przyjaciół i całe rodziny wałbrzyszan na pełen muzyki, humoru i teatru wieczór. Otworzymy leżaki i będziemy z Państwem podziwiać piękno ostatniego zachodu słońca nad pięknie odnowionym miastem, i będziemy się razem z tego końca śmiać, i dużo śpiewać.

Koniec świata może być piękny.
Można go przespać, ale można też go z wami prześpiewać

8 lipca 2016 / godz. 21.30 / Amfiteatr STYK, pl. Teatralny 1
9 lipca 2016 / godz. 21.30 / Amfiteatr STYK, pl. Teatralny 1

WSTĘP WOLNY!
Kontakt: Biuro Współpracy z Publicznością, tel. 74 6488301 (03)

Reżyseria: Maciej Podstawny / Dramaturgia: Dorota Kowalkowska, Łukasz Zaleski

Obsada: Anna Stela [g],Karolina Krawiec, Joanna Łaganowska, Irena Sierakowska, Mirosława Żak / Roksana Lewak [g], Michał Kosela, Rafał Kosowski, Piotr Mokrzycki

Muzyka na żywo: Anna Stela [g], / Wiolonczela: Bożena Papała

Współprodukcja: MIASTO WAŁBRZYCH
Spektakl pod Patronatem Prezydenta Miasta Wałbrzycha dr. Romana Szełemeja
Dofinansowany ze środków otrzymanych z Budżetu Województwa Dolnośląskiego

Źródło: materiały prasowe

krzysztof-trefon-2905 krzysztof-trefon-2901 krzysztof-trefon-2892 krzysztof-trefon-2883 krzysztof-trefon-2881 krzysztof-trefon-2873 krzysztof-trefon-2872 krzysztof-trefon-2870

Baner w newsie 851×315

O Autorze

Ekonomistka z artystyczną duszą. Miłośniczka koncertów na żywo. Otwarta na wszelkie gatunki muzyczne i nowe brzmienia, jednak najbliższa sercu jest szeroko pojęta muzyka alternatywna i progresywna. Ponadto w duszy gra jej synth-pop oraz muzyczne lata 80-te i 90-te. Zakochana po uszy w Depeche Mode. Od muzyki oczekuje jednego - oddziaływania na emocje. W wolnych chwilach lubi haftować, a jak tylko ma możliwość wybiera się na spacery i wycieczki rowerowe z aparatem i słuchawkami na uszach.

Ostatnio dodane: