Ultimate magazine theme for WordPress.

[Otake Records] MIN t zapowiada debiutancki album. Singiel Motion już w sieci!

Motion jako zapowiedź nadchodzącego albumu Assemblage. Debiutanckie LP pojawi się nakładem wytwórni PiotrBejnara –Otake Records tegorocznej jesieni.

uż na początku swojej kariery MIN t zyskała miano jednej z najbardziej utalentowanych kompozytorek i wokalistek na polskiej scenie muzyki elektronicznej. Motion to pierwszy singiel promujący Assemblage – debiutancki album dla Otake Records, który potwierdza, że artystka sięga po więcej, a nowe horyzonty bez wątpienia znajdują się w jej zasięgu.  
Niespełna trzy lata temu wielowarstwowy styl i brzmienie utworów Martyny Kubicz z miejsca zdobyły sympatię słuchaczy i krytyków muzycznych. Dziś, zmierzając tropem tytułu najnowszej kompozycji,  MIN t ponownie wywołuje poruszenie wśród odbiorców.  Utwór powstał podczas sesji nagraniowej dla BIMM Berlin we współpracy ze światowej klasy producentem PeteSmithem, zdobywcą nagrody Grammy za The Dream of the Blue Turtles Stinga (wer. live) i producentem m.in. Steviego Wondera, Cheryl Crow czy JohnTaylora. Motion to połączenie piorunującego żywego instrumentarium, futurystycznego funku i tanecznej elektroniki. Niespotykany feeling wokalny wrocławskiej artystki w relacji z przepastną aranżacją złożyły się na nieszablonowy, a jednocześnie niezwykle chwytliwy numer.
Pamiętając wcześniejsze dokonania MIN t w kontraście do tegorocznej zapowiedzi, której towarzyszy kolażowy projekt graficzny autorstwa Barrakuz możemy być pewni, że długogrające Assemblage będzie pełne barwnych, nieograniczonych formą kompozycji. Premiera materiału reprezentantki kolektywu regime brigade, który pojawi się nakładem Otake Records – zaplanowana jest na tegoroczną jesień. Motion znajdziecie już teraz na kanałach muzycznych i społecznościowych wytwórni.
Drums: Raffael Brunner, Guitar: Sergio Racoon
Co-produced with Pete Smith
Lyrics: Kamil Matyja
Cover Art: Barrakuz
Thanks for: BIMM Berlin
 

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.