Otwarte warsztaty grafiki artystycznej
Foto:mat.prasowe

Otwarte warsztaty grafiki artystycznej

teatr-barakah-otwarte-warsztaty-grafiki-artystycznej_plakat
W ramach wystawy ,,Fairy Paradise” zapraszamy w każdy poniedziałek września na warsztaty grafiki artystycznej. Pod okiem autora wystawy będzie można spróbować swoich sił zmierzenia się z dłutem i wykonać swoją własną grafikę w technice linorytu. Dodatkowo na stołach pojawią się tematyczne matryce związanie z ekspozycją oraz samym Teatrem Barakah, które będzie można również odbijać na koszulki, torby, t-shirty – interpretacja dowolna przyniesionych ze sobą materiałów. Zajęcia prowadzi Arkadiusz Twardowski.

PRZYGOTOWANIE: Arkadiusz Twardowski, rocznik 87’; absolwent Wydziału Architektury Wnętrz na PWSW w Przemyślu (2010); szlifował swój warsztat w Pracowni Wklęsłodruku pod okiem prof. Henryka Ożóga na Wydziale Grafiki krakowskiej ASP; przez kilka lat prowadził żywot nomady, czerpiąc inspiracje z  nowych miejsc oraz powiększającego się grona znajomych; uczestnik Akcji Młodej i Nowej Sztuki w domach aukcyjnych i galeriach prywatnych; autor publikowanych ilustracji oraz twórca malarstwa ściennego; ma za sobą kilka wystaw autorskich i zbiorowych w Polsce; wiodącym tematem prac rysunkowych, pieszczotliwie nazywanych „chrabąszczami”, jest męska sensualność związana z cielesnością.

DATY:
5 IX [poniedziałek] START: 19:00
12 IX [poniedziałek] START: 19:00
26 IX [poniedziałek] START: 19:00

WSTĘP: 10 zł [rezerwacja: rezerwacje@teatrbarakah.com, 12 397 80 47]

Baner w newsie 851×315

O Autorze

Realistka dążąca do swoich marzeń , Kreatywność to moje drugie imię . Nie wyobrażam sobie życia bez muzyki , towarzyszy mi w ważnych momentach mojego życia . Niezmiernie zakochana i oddana Bajmowi oraz Beacie Kozidrak

Ostatnio dodane: