Ultimate magazine theme for WordPress.

Oxford Drama wracają z nowym singlem i zapowiadają album! Premiera singla i teledysku „Alter Ego”!

0

Oxford Drama wracają z nowym singlem i zapowiadają album! Premiera singla i teledysku „Alter Ego”! / 4.04.

Oxford Drama to wrocławski duet, którego debiutancki album „In Awe” został uznany jednym z najciekawszych debiutów 2015 roku na polskiej scenie, doceniony zarówno przez prasę muzyczną jak i publiczność. Zespół z powodzeniem powiększał grono fanów, dla których decyzja o zawieszeniu działalności była trudna do przyjęcia. Jednak po blisko rocznej przerwie Gosia Dryjańska i Marcin Mrówka postanowili ponownie połączyć siły jako Oxford Drama i przedstawić pierwsze efekty swojej pracy nad albumem, który ukaże się jesienią 2018 nakładem ART2 Music i Wydawnictwa Agora. Zwiastunem albumu jest singiel „Alter Ego” do którego powstał teledysk.

Oxford Drama: Alter Ego” to pierwszy singiel promujący album, który opowiada o przemianach. To opowieści o akceptacji siebie i wszystkich swoich twarzy, które pokazujemy w sytuacjach społecznych, ale też kiedy jesteśmy sami. Drugi album to piosenki o tym, jak wraz z upływem czasu czujemy się coraz bardziej komfortowo we własnej skórze.

Teledysk zrealizowany przez wrocławską grupę WIDNO można obejrzeć tutaj: https://www.youtube.com/watch?v=VfWL4PQ388M&feature=youtu.be

Link do zakupu „Alter Ego” w serwisach streamingowych: http://smarturl.it/OxfordDramaAlterEgo