Ozłoceni! Beata (Kozidrak), Gromee i Marta Bijan!

Ozłoceni! Beata (Kozidrak), Gromee i Marta Bijan!

Ozłoceni! Beata (Kozidrak), Gromee i Marta Bijan ze ZŁOTYMI singlami!

 

Związek Producentów Audio Video przyznał kolejne wyróżnienia. Do grona najpopularniejszych przebojów wyróżnionych ZŁOTEM dołączyły: „Upiłam się Tobą” Beaty (Kozidrak), „Fearless” polskiego DJ’a Gromee oraz „Mówiłeś” Marty Bijan.

 

image002

Beata Kozidrak to niekwestionowana diva polskiej sceny muzycznej. „Upiłam się Tobą” (ZOBACZ TELEDYSK) to singiel, który do stacji radiowych trafił wraz z nadejściem lata. Ta letnia propozycja od artystki przypadła do gustu fanom, którzy z niecierpliwością czekali na trzeci solowy album Beaty. Utwór zwiastował album zatytułowany „B3”, który od 16 września można znaleźć na półkach sklepowych.

 

„B3” w wersji podstawowej: https://SonyMusicPoland.lnk.to/B3
„B3” w wersji deluxe: http://smarturl.it/B3DeluxEmpik
Pobierz lub odsłuchaj: https://SonyMusicPoland.lnk.to/B3

 

Obserwuj BEATĘ w Internecie:

Facebook | Instagram | YouTube

 

gromeo_fearless_rgb_1500x1500_72dpi

 

Gromee to jeden z najbardziej utalentowanych polskich DJ-ów i producentów muzycznych. W swoim dorobku ma przeboje, które prezentowały największe krajowe i światowe stacje radiowe. „Fearless” to produkcja, do stworzenia której Gromee zaprosiłMay Britt Scheffer – szwedzką wokalistką gospel. Autorem tekstu jest Raz Nitzan, legendarna postać w świecie muzyki dance, współtwórca hitów m.in. Armina van Buurena, Blank&Jones czy Richarda Duranda. Teledysk do utworu powstał na Malcie (produkcja: ImagePro; reżyser: Michał Braum). Jego bohater jest ambitnym parkourowcem, którego ambicje motywują do perfekcji, walki ze swoimi ograniczeniami i porzuceniem strachu.

 

Posłuchaj/Pobierz „Fearless”: https://lnk.to/Gromee_Fearless

 

 

Obserwuj GROMEE w Internecie:

Facebook | Instagram | YouTube

 

 image009

„Mówiłeś” (ZOBACZ TELEDYSK) to drugi singiel młodej i bardzo utalentowanej wokalistki. Marta Bijan to finalistka czwartej edycji „X-Factor”, która podpisała kontrakt na swój debiutancki album tuż przed maturą, z wytwórnią Sony Music Poland. Jej pierwszy  singel – „Poza mną” osiągnął wynik ponad 2 mln wyświetleń! Marta jest dziewczyną niezwykle utalentowaną wokalnie (do historii przeszła już reakcja X-Factorowego jury na jej wykonanie coveru „Wrecking Ball”), ale przede wszystkim jest kompozytorką i autorką tekstów, piosenek oraz wierszy,  co nie jest mocną stroną większości debiutantów, poszukujących zazwyczaj gotowych utworów innych artystów. „Mówiłeś” to bardzo osobisty, wzruszający utwór, w którym Marta akompaniuje sobie na fortepianie. Siła tej piosenki tkwi w prostocie i emocjach, które zawarła w niej wokalistka. Debiutancki album Marty Bijan już niedługo.

 

Posłuchaj/Pobierz „Mówiłes”: https://SonyMusicPoland.lnk.to/Mowiles

 

Obserwuj MARTĘ BIJAN w Internecie:

Facebook | Instagram | YouTube

 

Baner w newsie 851×315

O Autorze

Ostatnio dodane: