Paulina Lenda & Kruki wystąpią w Klubie Bolko

Paulina Lenda & Kruki wystąpią w Klubie Bolko

6 maja w świdnickim Klubie Bolko zagrają Paulina Lenda & Kruki! Blues-rockowy kwartet bierze właśnie udział w Must Be The Music i kontynuuje trasę koncertową promując najnowszy teledysk i nadchodzącą płytę. Jako support wystąpi zespółGrans.

Czwórka muzyków tworzących formację Paulina Lenda & Kruki to przede wszystkim przyjaciele. Znają się długo, dzięki czemu na scenie rozumieją się bez słów i porozumiewają tylko za pomocą dźwięków. I tak, jak korzeniami muzyki rozrywkowej jest blues, tak i każde z nich zaczynało swoją przygodę z muzyką właśnie od tego gatunku. Twórczość zespołu można określić jako szeroko pojętą muzykę rockową z elementami blues-rocka, psychodeli i fusion. Rockowe brzmienie gitary (Piotr Krakowski), w połączeniu z funkowym basem (Bartek Bednarz), jazzującym, utrzymującym groove perkusistą (Mateusz „Ma Ch” Chochołek) i wokalistką o niskiej barwie głosu i soulowym zacięciu (Paulina Lenda) – to właśnie Wilczyca i Krucza wataha.

Grans to przede wszystkim muzyka energetyczno-rockowa. Zespół powstał w 1999 r. w Kłodzku. Grupa podczas swojej wieloletniej działalności supportowała wielu znanych wykonawców, takich jak Perfect, T-Love, Oddział Zamknięty, Raz Dwa Trzy, Coma, Kombi, Hey, Ira, Smokie, Szymon Wydra, Golden Life. Ich utwory pojawiały się na playlistach m.in. Radia Wrocław (zdobyli II miejsce w Muzycznej Bitwie) i Radia BIS.

Koncert rozpocznie się w piątek 6 maja o godzinie 19:00 w Klubie Bolko. Bilety w cenie 10 zł można będzie kupić na bramce. Organizatorem wydarzenia jest Świdnicki Ośrodek Kultury w ramach Otwartej Sceny. Szczegóły można znaleźć na stronie www ŚOK: http://www.sok.com.pl/lenda-kruki-grans/

Baner w newsie 851×315

Ostatnio dodane: