27 Październik, 2016

  • Instagram
PERCIVAL SCHUTTENBACH ZDRADZA SZCZEGÓŁY DOTYCZĄCE NOWEJ PŁYTY! POSŁUCHAJCIE MARYSI!
Photo Credit To mat. prasowe

PERCIVAL SCHUTTENBACH ZDRADZA SZCZEGÓŁY DOTYCZĄCE NOWEJ PŁYTY! POSŁUCHAJCIE MARYSI!

PERCIVAL SCHUTTENBACH ZDRADZA SZCZEGÓŁY DOTYCZĄCE NOWEJ PŁYTY!
POSŁUCHAJCIE MARYSI!

percival_marysia_1500x1500

POSŁUCHAJ/KUP UTWÓR TUTAJ
ZAJRZYJ DO OFICJALNEGO SKLEPU ZESPOŁU TUTAJ

Najważniejszy polski zespół folk – metalowy powraca z nowym materiałem! Na pierwszy ogień utwór „Marysia” będący zapowiedzią nowego wydawnictwa pełnego muzycznych niespodzianek! Album zatytułowany „STRZYGA” ukaże się już 7 października nakładem Sony Music Poland.

Niewiele polskich zespołów dotarło do tak wielu odbiorców na całym świecie, co Percival Schuttenbach. Swoją popularność w głównej mierze zespół zawdzięcza trzeciej części kultowej gry komputerowej „Wiedźmin” – ” The Witcher – Wild Hunt”. Nagrania głównego trzonu zespołu jakim jest grupa Percival, zostały wykorzystane na ścieżce dźwiękowej do gry. W ten sposób Percival Schuttenbach zatoczył krąg wokół prozy Andrzeja Sapkowskiego, bo nazwa grupy pochodzi właśnie z niej. Zespół od początku swojej twórczości nawiązuje do wiedźmińskiej sagi i tym razem nie będzie inaczej! Więcej szczegółów oraz niespodzianek już wkrótce!

***
Więcej szczegółów na temat zespołu: FB / www

SONY MUSIC POLAND
FB: https://www.facebook.com/sonymusicpoland/?fref=ts
Instagram: https://www.instagram.com/sonymusicpoland/?hl=pl
Twitter: https://twitter.com/sonymusicpl?lang=pl
You Tube: https://www.youtube.com/user/SonyMusicPL
www: http://www.sonymusic.pl/

Baner w newsie 851×315
Baner w newsie 851×315

About The Author

Ekonomistka z artystyczną duszą. Miłośniczka koncertów na żywo. Otwarta na wszelkie gatunki muzyczne i nowe brzmienia, jednak najbliższa sercu jest szeroko pojęta muzyka alternatywna i progresywna. Ponadto w duszy gra jej synth-pop oraz muzyczne lata 80-te i 90-te. Zakochana po uszy w Depeche Mode. Od muzyki oczekuje jednego - oddziaływania na emocje. W wolnych chwilach lubi haftować, a jak tylko ma możliwość wybiera się na spacery z aparatem i słuchawkami na uszach.

Related posts