PERCIVAL SCHUTTENBACH ZDRADZA SZCZEGÓŁY DOTYCZĄCE NOWEJ PŁYTY! POSŁUCHAJCIE MARYSI!
Foto:mat. prasowe

PERCIVAL SCHUTTENBACH ZDRADZA SZCZEGÓŁY DOTYCZĄCE NOWEJ PŁYTY! POSŁUCHAJCIE MARYSI!

PERCIVAL SCHUTTENBACH ZDRADZA SZCZEGÓŁY DOTYCZĄCE NOWEJ PŁYTY!
POSŁUCHAJCIE MARYSI!

percival_marysia_1500x1500

POSŁUCHAJ/KUP UTWÓR TUTAJ
ZAJRZYJ DO OFICJALNEGO SKLEPU ZESPOŁU TUTAJ

Najważniejszy polski zespół folk – metalowy powraca z nowym materiałem! Na pierwszy ogień utwór „Marysia” będący zapowiedzią nowego wydawnictwa pełnego muzycznych niespodzianek! Album zatytułowany „STRZYGA” ukaże się już 7 października nakładem Sony Music Poland.

Niewiele polskich zespołów dotarło do tak wielu odbiorców na całym świecie, co Percival Schuttenbach. Swoją popularność w głównej mierze zespół zawdzięcza trzeciej części kultowej gry komputerowej „Wiedźmin” – ” The Witcher – Wild Hunt”. Nagrania głównego trzonu zespołu jakim jest grupa Percival, zostały wykorzystane na ścieżce dźwiękowej do gry. W ten sposób Percival Schuttenbach zatoczył krąg wokół prozy Andrzeja Sapkowskiego, bo nazwa grupy pochodzi właśnie z niej. Zespół od początku swojej twórczości nawiązuje do wiedźmińskiej sagi i tym razem nie będzie inaczej! Więcej szczegółów oraz niespodzianek już wkrótce!

***
Więcej szczegółów na temat zespołu: FB / www

SONY MUSIC POLAND
FB: https://www.facebook.com/sonymusicpoland/?fref=ts
Instagram: https://www.instagram.com/sonymusicpoland/?hl=pl
Twitter: https://twitter.com/sonymusicpl?lang=pl
You Tube: https://www.youtube.com/user/SonyMusicPL
www: http://www.sonymusic.pl/

Baner w newsie 851×315

O Autorze

Ekonomistka z artystyczną duszą. Miłośniczka koncertów na żywo. Otwarta na wszelkie gatunki muzyczne i nowe brzmienia, jednak najbliższa sercu jest szeroko pojęta muzyka alternatywna i progresywna. Ponadto w duszy gra jej synth-pop oraz muzyczne lata 80-te i 90-te. Zakochana po uszy w Depeche Mode. Od muzyki oczekuje jednego - oddziaływania na emocje. W wolnych chwilach lubi haftować, a jak tylko ma możliwość wybiera się na spacery i wycieczki rowerowe z aparatem i słuchawkami na uszach.

Ostatnio dodane: