PIERWSZA POZNAŃSKA NIESYMFONICZNA ORKIESTRA UKULELE zagra we Wrocławiu!
Foto:www.facebook.com/events/1701786023367636

PIERWSZA POZNAŃSKA NIESYMFONICZNA ORKIESTRA UKULELE zagra we Wrocławiu!

Pierwsza Poznańska Niesymfoniczna Orkiestra Ukulele przyłącza się do przygotowań do Gitarowego Rekordu Guinnessa i zaprasza na swój pierwszy koncert we Wrocławiu!

orkiestra ukulele

Miłośników małej hawajskiej gitarki, jak również miłośników starego dobrego rocka, zapraszamy 19 kwietnia do Sali Gotyckiej w Starym Klasztorze na kolejne Rekordowe Jam Session – Gitarowe Przeboje Wszech Czasów, tym razem z ukulele w roli głównej!

Pierwszą Poznańską Niesymfoniczną Orkiestrę Ukulele tworzą muzycy – pasjonaci, których uwiodło charakterystyczne brzmienie i filigranowy rozmiar hawajskiej gitary, powszechnie znanej jako ukulele.

Repertuar PPNOU to niezwykła „szafa grająca”, w której każdy znajdzie coś dla siebie. Muzycy aranżują prawdziwe „perełki” światowej i polskiej muzyki rozrywkowej. Z koncertu na koncert repertuar powiększa się aby Ci, którzy z Orkiestrą zetknęli się wcześniej, nadal mogli przeżywać momenty zaskoczenia.

Każde Show to prawdziwa interakcja z publicznością. Niezależnie od tego czy jest to sala kinowa czy klub muzyczny, widownia zawsze podrywa się z miejsc i żywiołowo uczestniczy w wykonywaniu utworu. Niespodzianki muzyczne, w których to słuchacze po chwili rozpoznają przearanżowany przebój AC/DC „Highway to hell” lub „Billie Jean” Michaela Jacksona stanowią o unikatowym charakterze PPNOU.

Robiąca duży hałas czwórka gości z Poznania (a nie piątka z Liverpoolu) z malutkimi instrumentami sprawi, że pogubisz kapcie w pląsach. Na ich koncertach zawsze należy spodziewać się niespodziewanego! Łamią konwenanse i kobiece serca.

Nazwy zespołu nie będziesz w stanie zapamiętać, ale ich koncertu nie zapomnisz nigdy!

W drugiej części wieczoru zapraszamy na tradycyjne już Rekordowe Jam Session prowadzone przez zespół HooDoo Band, na którym wspólnie z muzykami PPNOU zagramy Gitarowe Przeboje Wszech Czasów.

Zapraszamy szczególnie osoby grające na ukulele, ale inne instrumenty strunowe też będą mile widziane!

Będzie to próba generalna przed 1-majowym Gitarowym Rekordem Guinnessa, gdzie stworzymy specjalną sekcję ukulele dyrygowaną przez PPNOU!

19.04.16 godz.19.30 Sala Gotycka w Starym Klasztorze, ul. Purkyniego 1
Gitarowy Rekord Guinnessa 2016
PIERWSZA POZNAŃSKA NIESYMFONICZNA ORKIESTRA UKULELE
REKORDOWE JAM SESSION – GITAROWE PRZEBOJE WSZECH CZASÓW
bilety: 5 zł – przedsprzedaż w klubie i rezerwacje: bilety@o2.pl, 10 zł – w punktach sprzedaży i przed koncertem

Bilety dostępne w sieci salonów Empik, Saturn i MediaMarkt w całej Polsce
oraz w serwisach: www.biletin.pl, www.ticketpro.pl, www.ebilet.pl, www.eventim.pl, www.biletyna.pl
rezerwacje: bilety@o2.pl

Więcej informacji na wydarzeniu na facebooku.

Stary Klasztor na facebooku | Wrocfest na facebooku | wrockfest.pl | Gitarowy Rekord Guinnessa na facebooku

Zapraszamy również na 3-majówkę do Wrocławia! Wydarzenie na facebooku, www.3-majowka.pl

Baner w newsie 851×315

O Autorze

Ekonomistka z artystyczną duszą. Miłośniczka koncertów na żywo. Otwarta na wszelkie gatunki muzyczne i nowe brzmienia, jednak najbliższa sercu jest szeroko pojęta muzyka alternatywna i progresywna. Ponadto w duszy gra jej synth-pop oraz muzyczne lata 80-te i 90-te. Zakochana po uszy w Depeche Mode. Od muzyki oczekuje jednego - oddziaływania na emocje. W wolnych chwilach lubi haftować, a jak tylko ma możliwość wybiera się na spacery i wycieczki rowerowe z aparatem i słuchawkami na uszach.

Ostatnio dodane: