Ultimate magazine theme for WordPress.

Pierwszy polski niezależny teledysk VRowy

Loose Wire Records i Eluktrick z przyjemnością prezentują swój pierwszy teledysk 360 VR, stworzony w kooperacji z Horizon Film

Loose Wire Records i Horizon Films zaczęli współpracę nad nakręceniem teledysku VR w drugiej połowie 2016 roku. Stworzyli koncepcję i napisali scenariusz do w pełni immersyjnego, fabularnego teledysku 360 VR (zostanie nakręcony w wielu lokalizacjach, z dużą scenografią i licznym zespołem aktorów, tancerzy oraz performerów) do przedostatniego kawałka z albumu Hieroglyphic Apostrophes – “All/Most”​. ​Zanim na dobre zacznie się ta produkcja, ​Loose Wire Records i Horizon Films ​zrobili wiele VR-owych testów z różnymi rodzajami kamer, wariantami oświetlenia, eksperymentując przy tym z wyglądem i zachowaniem aktorów i muzyków współdziałających z kamerą 360.

Rezultatem pierwszego kontrolowanego eksperymentu VR z profesjonalnymi tancerzami, akrobatami oraz zespołem – a do tego kostiumami, oświetleniem i choreografią – jest ostateczna wersja teledysku 360 VR “The Upside Down”​. Teledysk został nakręcony pod koniec sierpnia 2017 roku w niesamowitych wnętrzach Teatru Barakah w Krakowie. Przy tej okazji Loose Wire po raz pierwszy oficjalnie współpracował z Grupa Locomotora​, której artyści wezmą też udział w teledysku VR “All/Most”​. Eksperyment z “The Upside Down” ​poszedł tak świetnie, że zdecydowaliśmy, iż podzielimy się nim ze światem.

Poza wspomnianym teledyskiem VR “All/Most”​, Loose Wire Records i Horizon Films mają w planach na 2018 rok kilka projektów muzycznych VR (Live VR Concert Streams, czyli relacje na żywo z koncertów, Sound from a Mound – 360 outdoor acoustic music VR experiences, czyli w plenerze), więc bądźcie czujni i już dziś subskrybujecie Loose​ ​Wire​ ​Records​ ​YouTube​ ​Channel​!

www.loosewirerecords.8merch.com

www.horizonfilms.pl

https://www.youtube.com/watch?v=aw_PtW9a5Qg

www.facebook.com/eluktrick