Piotr Rogucki i Karolina Kominek w namiętnym teledysku „Całuj się” + trasa koncertowa!

Piotr Rogucki i Karolina Kominek w namiętnym teledysku „Całuj się” + trasa koncertowa!

6 marca startuje solowa trasa Piotra Roguckiego!

Piotr Rogucki publikuje teledysk do piosenki „Całuj się” z najnowszej płyty „J.P. Śliwa”. U boku muzyka w klipie wystąpiła aktorka Karolina Kominek. Duet tworzy intrygujący obraz pokazujący historię pewnej namiętności. 6 marca rusza trasa koncertowa Piotra Roguckiego promująca wydawnictwo „J.P. Śliwa”.

Za pomysł i reżyserię videoklipu odpowiada duet Zosia Zija i Jacek Pióro, autorzy m.in. teledysku do utworu „Dobrze” Piotra Roguckiego. Zwiewna jak sen opowieść o miłosnym związku dwojga ludzi, zmysłowa i utrzymana w tajemniczym klimacie – tak wygląda klip do piosenki „Całuj się”. Zdjęcia do drugiego singla powstawały w mieszkaniu na warszawskiej Pradze, w klubie Bank i podziemiach Dworca Zachodniego. Teledysk to zestaw impresji dotyczących życia dwojga kochanków, historia blasków i cieni bardzo mocnego, krótkiego, ale pełnego doznań związku.

Piosenkę „Całuj się” oraz pozostałe utwory z płyty „J.P. Śliwa” będzie można wkrótce usłyszeć na żywo w 9 polskich miastach (m.in. w Poznaniu, Krakowie, Katowicach i Warszawie). Zespół w składzie:

Ola Rzepka – klawisze, perkusja, wokal,

Adam Marszałkowski – perkusja,

Marcin Kobza – elektronika, gitara, wokal,

Marcin Ritter – bass, kontrabas,

Piotr Rogucki – wokal, gitara

,zaprezentuje performatywne widowisko składające się z muzyki (pojawią się również utwory z wcześniejszych solowych płyt Roguckiego), elementów teatralnych bazujących na dramacie „J.P. Śliwa” oraz dynamicznych wizualizacji wyświetlanych na trzech ekranach.

Ma to być w założeniu koncert – opowieść, ale wymagający intelektualnego zaangażowania odbiorcy. Na pewno nie należy się nastawiać na prostą rozrywkę z przytupem – mówi Piotr Rogucki.

Trasa Piotra Roguckiego promująca wydawnictwo „J.P. Śliwa”:

06.03 Poznań, Blue Note

17.03 Kraków, Studio

18.03 Rzeszów, Pod Palmą

19.03 Katowice, MegaClub

20.03 Wrocław, Stary Klasztor

01.04 Zielona Góra, Kawon

02.04 Łódź, Wytwórnia

03.04 Gdańsk, Parlament

07.04 Warszawa, Stodoła

caluj_sie_screen-01 mat.pras caluj_sie_screen-06 mat.pras. caluj_sie_screen-08 mat.pras. caluj_sie_screen-10 mat.pras. caluj_sie_screen-12 mat.pras. caluj_sie_screen-14 mat.pras. caluj_sie_screen-15 mat.pras. caluj_sie_screen-16 mat.pras. caluj_sie_screen-17 mat.pras. caluj_sie_screen-18 mat.pras. caluj_sie_screen-19 mat.pras.

Baner w newsie 851×315

O Autorze

Ostatnio dodane: