„PIOTRUŚ PAN” i JOHN PORTER  W TEATRZE LALKI I AKTORA W WAŁBRZYCHU
Foto:Waldemar Łomża

„PIOTRUŚ PAN” i JOHN PORTER W TEATRZE LALKI I AKTORA W WAŁBRZYCHU

Już w najbliższą niedzielę 02 października 2016r. Teatr Lalki i Aktora w Wałbrzychu zaprasza zarówno dzieci, jak i dorosłych. O godzinie 12:30 zaprezentujemy spektakl „Piotruś Pan” natomiast wieczorową porą na Dużej Scenie Teatru o godzinie 18:00 zagra – specjalnie dla wałbrzyskiej publiczności – John Porter.

                 img_5067 „Piotruś Pan”  w reżyserii Karoliny Maciejaszek, to najnowsza produkcja wałbrzyskich Lalek. Towarzyszami przygód Piotrusia jest grupa Zagubionych Chłopców, wróżka Dzwoneczek oraz Wendy – dziewczynka, którą Piotruś Pan zabiera do Nibylandii… Jednak nawet w tej szczęśliwej krainie czyhają niebezpieczeństwa: bohaterowie będą musieli zmierzyć się z piratami pod wodzą strasznego Kapitana Haka…Piotruś Pan” to spektakl familijny, na który zapraszamy całe rodziny. Przedstawienie jest pochwałą nieokiełznanej wyobraźni. Dzieci uczy, że czasem warto zachować się odpowiedzialnie i dojrzale a ich rodziców – by pielęgnować w sobie dziecko…

john-porter-1   Koncert Johna Portera, promujący jego najnowszą płytę pt. „Honey Trap”, to propozycja w sam raz na jesienne słoty. Blues, melorecytacje budzące skojarzenia z twórczością Nick`a Cave`a i Toma Waits`a plus odrobina folku… Oprócz tego Porter podczas niedzielnego koncertu przypomni utwory z poprzednich płyt, w tym z legendarnego już krążka „Helicopters”.

 

Bilety:

PIOTRUŚ PAN: 25 zł (premiera), 18 zł (normalny), 16 zł (ulgowy)

KONCERT JOHNA PORTERA: 55 zł

REZERWACJA: poniedziałek – piątek (w dni robocze) w godz. 09:00 – 15:00, tel.: 74 666 73 40

KASA BILETOWA: czynna godzinę przed spektaklem, tel.: 74 666 73 41

 

Baner w newsie 851×315

O Autorze

Ostatnio dodane: