PIXIES prezentuje nowy teledysk do „Tenement Song”!
Foto:mat. prasowe

PIXIES prezentuje nowy teledysk do „Tenement Song”!

PIXIES prezentuje nowy teledysk do „Tenement Song”!

Zespół PIXIES zaprezentował pierwszy klip promujący ich najnowsze dzieło „Head Carrier”. Teledysk powstał do kompozycji „Tenement Song” i można go obejrzeć pod tym adresem:

head-carrier_cover-art-kopiaVideo zostało zainspirowane warstwą liryczną utworu oraz albumem z pracami Vaughana Olivera. Za realizację teledysku odpowiedzialny jest brytyjski kolektyw Krank! Neirin Best, Lianne Pierce oraz Xavier Burrow użyli różnorodnych ręcznie wykonanych oraz cyfrowych technik animacji.

„Head Carrier” trafi na półki sklepowe 30 września, a 16 listopada grupa zagra jedyny koncert w Polsce (HWS Arena, Poznań)!

Baner w newsie 851×315

Źródło wiadomości: materiały prasowe

O Autorze

Ekonomistka z artystyczną duszą. Miłośniczka koncertów na żywo. Otwarta na wszelkie gatunki muzyczne i nowe brzmienia, jednak najbliższa sercu jest szeroko pojęta muzyka alternatywna i progresywna. Ponadto w duszy gra jej synth-pop oraz muzyczne lata 80-te i 90-te. Zakochana po uszy w Depeche Mode. Od muzyki oczekuje jednego - oddziaływania na emocje. W wolnych chwilach lubi haftować, a jak tylko ma możliwość wybiera się na spacery i wycieczki rowerowe z aparatem i słuchawkami na uszach.

Ostatnio dodane: