P!NK wraca w najlepszej formie! Obejrzyj niezwykły klip do filmu „Alicja po drugiej stronie lustra”!
Foto:mat. prasowe

P!NK wraca w najlepszej formie! Obejrzyj niezwykły klip do filmu „Alicja po drugiej stronie lustra”!

P!NK przyzwyczaiła swoich fanów do tego, że wizualna strona jej twórczości (klipy, koncerty) jest nie mniej atrakcyjna niż hity, które cały świat śpiewa od prawie 2 dekad. Na koniec 2016 roku planuje wydanie nowej płyty, a tymczasem swoją premierę ma wizjonerski klip do piosenki „Just Like Fire”.

image003

Reżyser teledysku Dave Meyers nawiązał do filmu, na potrzeby którego powstawł ten utwór i który na ekrany kin wejdzie za niecałe 3 tygodnie (dokładnie 26 maja) – „Alicja Po Drugiej Stronie Lustra”. P!nk w klipie podróżuje przez krainy znane z filmu, ale powiązanie rzeczywistości z filmowym światem jest całkiem zaskakujące i dowcipne, jak to w przypadku P!NK. Dodajmy, że w obrazku pojawia się też córka wokalistki – Willow – i mąż, znany kierowca motocrossowy Carey Hart a także bohaterowie filmu.

Utwór „Just Like Fire” autorstwa P!nk, Maxa Martina, Shellbacka i Oscara Holtera napisany został specjalnie na potrzeby filmu. Ukaże się na soundtracku do filmu obok muzyki instrumentalnej autorstwa Danny’ego Elfmana. W formie cyfrowej można ją nabyć już teraz m.in. na iTunes.

Źródło: materiały prasowe

Baner w newsie 851×315

O Autorze

Ekonomistka z artystyczną duszą. Miłośniczka koncertów na żywo. Otwarta na wszelkie gatunki muzyczne i nowe brzmienia, jednak najbliższa sercu jest szeroko pojęta muzyka alternatywna i progresywna. Ponadto w duszy gra jej synth-pop oraz muzyczne lata 80-te i 90-te. Zakochana po uszy w Depeche Mode. Od muzyki oczekuje jednego - oddziaływania na emocje. W wolnych chwilach lubi haftować, a jak tylko ma możliwość wybiera się na spacery i wycieczki rowerowe z aparatem i słuchawkami na uszach.

Ostatnio dodane: