P!NK przyzwyczaiła swoich fanów do tego, że wizualna strona jej twórczości (klipy, koncerty) jest nie mniej atrakcyjna niż hity, które cały świat śpiewa od prawie 2 dekad. Na koniec 2016 roku planuje wydanie nowej płyty, a tymczasem swoją premierę ma wizjonerski klip do piosenki „Just Like Fire”.

image003

Reżyser teledysku Dave Meyers nawiązał do filmu, na potrzeby którego powstawł ten utwór i który na ekrany kin wejdzie za niecałe 3 tygodnie (dokładnie 26 maja) – „Alicja Po Drugiej Stronie Lustra”. P!nk w klipie podróżuje przez krainy znane z filmu, ale powiązanie rzeczywistości z filmowym światem jest całkiem zaskakujące i dowcipne, jak to w przypadku P!NK. Dodajmy, że w obrazku pojawia się też córka wokalistki – Willow – i mąż, znany kierowca motocrossowy Carey Hart a także bohaterowie filmu.

Utwór „Just Like Fire” autorstwa P!nk, Maxa Martina, Shellbacka i Oscara Holtera napisany został specjalnie na potrzeby filmu. Ukaże się na soundtracku do filmu obok muzyki instrumentalnej autorstwa Danny’ego Elfmana. W formie cyfrowej można ją nabyć już teraz m.in. na iTunes.

Źródło: materiały prasowe