P!NK przyzwyczaiła swoich fanów do tego, że wizualna strona jej twórczości (klipy, koncerty) jest nie mniej atrakcyjna niż hity, które cały świat śpiewa od prawie 2 dekad. Na koniec 2016 roku planuje wydanie nowej płyty, a tymczasem swoją premierę ma wizjonerski klip do piosenki „Just Like Fire”.

image003

Reżyser teledysku Dave Meyers nawiązał do filmu, na potrzeby którego powstawł ten utwór i który na ekrany kin wejdzie za niecałe 3 tygodnie (dokładnie 26 maja) – „Alicja Po Drugiej Stronie Lustra”. P!nk w klipie podróżuje przez krainy znane z filmu, ale powiązanie rzeczywistości z filmowym światem jest całkiem zaskakujące i dowcipne, jak to w przypadku P!NK. Dodajmy, że w obrazku pojawia się też córka wokalistki – Willow – i mąż, znany kierowca motocrossowy Carey Hart a także bohaterowie filmu.

Utwór „Just Like Fire” autorstwa P!nk, Maxa Martina, Shellbacka i Oscara Holtera napisany został specjalnie na potrzeby filmu. Ukaże się na soundtracku do filmu obok muzyki instrumentalnej autorstwa Danny’ego Elfmana. W formie cyfrowej można ją nabyć już teraz m.in. na iTunes.

Źródło: materiały prasowe

PODZIEL SIĘ
Ekonomistka z artystyczną duszą. Miłośniczka koncertów na żywo. Otwarta na wszelkie gatunki muzyczne i nowe brzmienia, jednak najbliższa sercu jest szeroko pojęta muzyka alternatywna i progresywna. Ponadto w duszy gra jej synth-pop oraz muzyczne lata 80-te i 90-te. Zakochana po uszy w Depeche Mode. Od muzyki oczekuje jednego - oddziaływania na emocje. W wolnych chwilach lubi haftować, a jak tylko ma możliwość wybiera się na spacery i wycieczki rowerowe z aparatem i słuchawkami na uszach.