Podwójna Platyna dla Szymona Chodynieckiego!
Foto:mat.prasowe

Podwójna Platyna dla Szymona Chodynieckiego!

image002Debiutancki singiel Szymona Chodynieckiego, pt. „Sam na sam” zdobył już status podwójnej platyny! To niewątpliwie jeden z największych hitów ostatnich miesięcy.
Premiera singla odbyła się w czerwcu minionego roku. „Sam na sam” szybko zdobył popularność i przez wiele miesięcy był jednym z najchętniej granych utworów w stacjach radiowych, co uplasowało go w czołówce listy AirPlay.
Pod koniec 2015 roku KLIP do utworu został okrzyknięty polskim teledyskiem roku 2015. Wideo Szymona Chodynieckiego nominowane przez Vevo w kategorii POLAK POTRAFI uzyskało największą ilość głosów zostawiając w tyle m.in. „Naucz mnie” Sarsy.
Szymon ma zaledwie dwadzieścia jeden lat, sam pisze, komponuje i produkuje. Jest multiinstrumentalistą – gra na wiolonczeli, gitarze, fortepianie i perkusji. Obecnie pracuje nad swoją debiutancką płytą. Tymczasem już na początku maja Artysta zaprezentuje kolejny singiel.

 

 

OBEJRZYJ lub POSŁUCHAJ „Sam na sam”
http://vevo.ly/VeX0oY
https://SonyMusicPoland.lnk.to/SamNaSam
OBEJRZYJ lub POSŁUCHAJ drugiego singla Szymona „Drogowskaz”
http://vevo.ly/K1q5Ks
https://sonymusicpoland.lnk.to/Drogowskaz

****

FB
Instagram
snapchat: chodak102

Baner w newsie 851×315

O Autorze

Realistka dążąca do swoich marzeń , Kreatywność to moje drugie imię . Nie wyobrażam sobie życia bez muzyki , towarzyszy mi w ważnych momentach mojego życia . Niezmiernie zakochana i oddana Bajmowi oraz Beacie Kozidrak

Ostatnio dodane: