„Pojedynek” reżyserów
Foto:mat. prasowe

„Pojedynek” reżyserów

kino

Twórczość jakich reżyserów będziemy prezentować podczas Wieczorów Kina Plenerowego w Wałbrzychu? Wskazówki szukajcie na nowej stronie internetowej Wałbrzyskiego Ośrodka Kultury oraz facebooku. Wśród osób, które udzielą prawidłowej odwiedzi na facebookowym wydarzeniu oraz udostępnią info o imprezie rozlosujemy zaproszenia do Wałbrzyskiej Szkoły Talentów i upominki.

Pierwszy seans 1 lipca o godz. 21.30 na terenie Starej Kopalni, kolejne w każdy piątek aż do 19 sierpnia. Kino plenerowe otworzymy filmem określanym mianem wizualnego cudu: efektowne kostiumy, fantazyjna charakteryzacja i bajkowe plenery, jednego z najmroczniejszych reżyserów w historii kina. Zatem kogo?

Na dużym ekranie zobaczymy zarówno kino familijne, jak i komedie romantyczne oraz dramaty. Informacje o repertuarze letniego kina będzie można znaleźć w dniu projekcji na stronie wok.walbrzych.pl lub na facebooku.

Źródło: materiały prasowe

Baner w newsie 851×315

O Autorze

Ekonomistka z artystyczną duszą. Miłośniczka koncertów na żywo. Otwarta na wszelkie gatunki muzyczne i nowe brzmienia, jednak najbliższa sercu jest szeroko pojęta muzyka alternatywna i progresywna. Ponadto w duszy gra jej synth-pop oraz muzyczne lata 80-te i 90-te. Zakochana po uszy w Depeche Mode. Od muzyki oczekuje jednego - oddziaływania na emocje. W wolnych chwilach lubi haftować, a jak tylko ma możliwość wybiera się na spacery i wycieczki rowerowe z aparatem i słuchawkami na uszach.

Ostatnio dodane: