Polski finalista 61. Konkursu Eurowizji w Sztokholmie doceniony również przez samego Hoziera!
Foto:mat. prasowe

Polski finalista 61. Konkursu Eurowizji w Sztokholmie doceniony również przez samego Hoziera!

michał szpak hozier

Wczorajsza wiadomość o zakwalifikowaniu się Michała Szpaka do finału Eurowizji obiegła media w mgnieniu oka (ZOBACZ WYKONANIE MICHAŁA PODCZAS II PÓŁFINAŁÓW EUROWIZJI 2016).

Piosenka „Color of you life” zostanie wykonana ponownie podczas finału Eurowizji, który odbędzie się już w tę sobotę 14 maja.

Michał zachwycił publiczność swoim występem i udowodnił to, co zapowiedział podczas generalnej próby – perfekcyjnie wykonując swoją propozycję konkursową.

Niemałym zaskoczeniem dla wszystkich, a zwłaszcza dla samego Michała był tweet Hoziera – irlandzkiego piosenkarza znanego z wielkiego hitu „Take me to church”, który zachwycił się występem Szpaka i nazwał go swoim polskim kuzynem!

Mocno trzymamy kciuki za naszego rodaka i czekamy z niecierpliwością na finał Eurowizji już w tę sobotę!

(TVP 1, godzina 21:00)

Przypomnijmy, iż Michał Szpak nieustannie prowadzi w wynikach oglądalności teledysków na oficjalnym kanale Eurowizji na portalu You Tube (ZOBACZ TUTAJ). „Color of Your Life” już niedługo przekroczy 5 mln wyświetleń!

Źródło: materiały prasowe

Baner w newsie 851×315

O Autorze

Ekonomistka z artystyczną duszą. Miłośniczka koncertów na żywo. Otwarta na wszelkie gatunki muzyczne i nowe brzmienia, jednak najbliższa sercu jest szeroko pojęta muzyka alternatywna i progresywna. Ponadto w duszy gra jej synth-pop oraz muzyczne lata 80-te i 90-te. Zakochana po uszy w Depeche Mode. Od muzyki oczekuje jednego - oddziaływania na emocje. W wolnych chwilach lubi haftować, a jak tylko ma możliwość wybiera się na spacery i wycieczki rowerowe z aparatem i słuchawkami na uszach.

Ostatnio dodane: