Popovacula prezentuje nowy singiel „Nie Pozwolę”

Popovacula prezentuje nowy singiel „Nie Pozwolę”

Miłość, rodzina i praca to najcenniejsze wartości w życiu bohatera najnowszego singla zespołu Popovacula. W utworze „Nie Pozwolę” widzimy historię człowieka, który w imię wolności podejmuje decyzje mające decydujący wpływ na jego życie. Utrata bliskich, kłótnia z szefem i rzucenie pracy to konsekwencje jego wyborów.

Jednak wolność to nie kwestia bezrozumnych decyzji i działań. Bohater uświadamia sobie ile może stracić i za wszelką cenę, stara się naprawić swoje błędy. Czy mu się uda?

“Nie Pozwolę” to czwarty singiel zespołu, który na początku października trafi do rozgłośni radiowych. Klip do utworu został zrealizowany przez grupę filmową Motion Pikczer z Łodzi.
pozwole

Baner w newsie 851×315

O Autorze

Ekonomistka z artystyczną duszą. Miłośniczka koncertów na żywo. Otwarta na wszelkie gatunki muzyczne i nowe brzmienia, jednak najbliższa sercu jest szeroko pojęta muzyka alternatywna i progresywna. Ponadto w duszy gra jej synth-pop oraz muzyczne lata 80-te i 90-te. Zakochana po uszy w Depeche Mode. Od muzyki oczekuje jednego - oddziaływania na emocje. W wolnych chwilach lubi haftować, a jak tylko ma możliwość wybiera się na spacery i wycieczki rowerowe z aparatem i słuchawkami na uszach.

Ostatnio dodane: