Posłuchaj nowego utworu Steve’a Aoki „Without U” feat. DVBBS & 2 Chainz!

Posłuchaj nowego utworu Steve’a Aoki „Without U” feat. DVBBS & 2 Chainz!

Jeden z najpopularniejszych DJ’ów i producentów świata, Steve Aoki, po sukcesie singla „Just Hold On”, nagranego z Louisem Tomlinsonem z One Direction (nr 1 w 43 krajach!) wraca z nowym utworem.

 

Po popowym przeboju Aoki zupełnie zmienia styl i współpracowników – „Without You” to numer stworzony z producenckim duetem DVBBS oraz raperem 2 Chainzem, z którym Aoki od lat rozmawiał o wspólnym nagraniu.

Kanadyjski duet DVBBS tworzą bracia Chris Chronicles i Alex Andre. Popularność przyniósł im międzynarodowy hit „Tsunami” nagrany z Borgeusem i szereg kolejnych przebojów – „La La Land”, „Gold Skies” oraz „Angel”. Ich ostatni singiel „Not Going Home” z CMC$ i Gią Koką odtworzono na Spotify już ponad 60 milionów razy.

2 Chainz jest nagrodzonym Grammy raperem, który przebił się do mainstreamu w 2012 roku dzięki serii głośnych numerów z debiutanckiej płyty – „No Lie”, „Birthday Song” i „I’m Different”.  Jego ostatnie single to „It’s A Vibe” nagrany z Ty Dolla Signem, Treyem Songzem i Jhené Aiko oraz „Gang Up” z Young Thugiem, PnB Rockiem i Wizem Khalifą.

Steve Aoki świętował niedawno 20-lecie swojej wytwórni – Dim Mak. Producent założył ją  w 1996 r. i jej nakładem wydawał wszystko, od wyrazistego rocka po trendsetterskie electro. Aoki zdobył ostatnio także drugą w karierze nominację do Grammy – za film „I’ll Sleep When I’m Dead” zrealizowany dla Netflix, w którym zabiera widzów w środek swojego szalonego DJ-skiego życia. Film miał swoją premierę w ubiegłym roku podczas wyprzedanego seansu na Tribeca Film Festival.

Posłuchaj / pobierz utwór Steve Aoki & DVBBS feat. 2 Chainz „Without U” TUTAJ!

***

Więcej informacji o Steve Aoki na: Oficjalna strona | Facebook | Twitter | Snapchat I Instagram

X