Powiatowy Konkurs Ekologiczny „Moja Ziemia – Czyty Powiat”
Foto:mat. prasowe

Powiatowy Konkurs Ekologiczny „Moja Ziemia – Czyty Powiat”

POWIATOWY KONKURS EKOLOGICZNY PN. „Moja Ziemia – Czysty Powiat” REALIZOWANY ZE ŚRODKÓW PUBLICZNYCH POWIATU WAŁBRZYSKIEGO Z ZAKRESU EKOLOGII I OCHRONY DZIEDZICTWA PRZYRODNICZEGO

powiatowy konkurs ekologiczny plakat

Fundacja Edukacyjno – Społeczna „Polny Kwiat” ze Starych Bogaczowic wspólnie z Gminnym Centrum Edukacyjno – Społecznym w okresie kwiecień – czerwiec 2016 będą realizowały zadanie publiczne pn. Powiatowy konkurs ekologiczny pn. „Moja Ziemia – czysty powiat” ze środków publicznych powiatu wałbrzyskiego z zakresu ekologii i ochrony dziedzictwa przyrodniczego. Celem konkursu jest szerzenie idei ekologii i troski o środowisko naturalne, propagowanie selektywnego zbierania odpadów oraz upowszechnianie wiedzy na temat zrównoważonego rozwoju wśród dzieci w wieku szkolnym. Poprzez udział w Konkursie pragniemy zainteresować dzieci ideą segregacji i przetwarzania wtórnego odpadów (tzw. upcyklingu). Chcemy pokazać uczestnikom, że z odpadów mogą powstać produkty o wartości wyższej niż przetwarzane.

Konkurs skierowany jest do szkół podstawowych, ośrodków kultury, bibliotek i świetlic środowiskowych a przeznaczony jest dla dzieci w wieku szkolnym z kl. IV – VI. SP ( wiek 10 -13 lat ) z terenu Powiatu Wałbrzyskiego. Do udziału zapraszamy 3–osobowe drużyny, które będą reprezentowały daną gminę powiatu wałbrzyskiego. Na uczestników czekają nagrody rzeczowe dla instytucji oraz indywidualne dla poszczególnych uczestników zwycięskich drużyn.

Konkurs odbędzie się dnia 13 maja 2016 roku w Zespole Szkół w Starych Bogaczowicach, ul. Główna 172a o godz. 10.00.

Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest dostarczenie wypełnionego formularza zgłoszeniowego najpóźniej do dnia 29.04.2016r. Zgłoszenia można dokonać poprzez wysłanie formularza zgłoszeniowego pocztą tradycyjną na adres: ZS Stare Bogaczowice ul. Główna 172a, 58-312 Stare Bogaczowice lub poprzez email fundacja-polnykwiat@wp.pl.

Formularz zgłoszeniowy i regulamin do pobrania na stronie Fundacji Polny Kwiat.

Baner w newsie 851×315

O Autorze

Ekonomistka z artystyczną duszą. Miłośniczka koncertów na żywo. Otwarta na wszelkie gatunki muzyczne i nowe brzmienia, jednak najbliższa sercu jest szeroko pojęta muzyka alternatywna i progresywna. Ponadto w duszy gra jej synth-pop oraz muzyczne lata 80-te i 90-te. Zakochana po uszy w Depeche Mode. Od muzyki oczekuje jednego - oddziaływania na emocje. W wolnych chwilach lubi haftować, a jak tylko ma możliwość wybiera się na spacery i wycieczki rowerowe z aparatem i słuchawkami na uszach.

Ostatnio dodane: