26 Październik, 2016

  • Instagram
Powiedz Maleńczukowi, że go pragniesz! Premiera teledysku do piosenki „Tell Me That You Want Me”
Photo Credit To mat.prasowe

Powiedz Maleńczukowi, że go pragniesz! Premiera teledysku do piosenki „Tell Me That You Want Me”

Tell Me That You Want Me to pierwszy singiel promujący najnowsze wydawnictwo Maleńczuka – Jazz For Idiots. O czym jest utwór? Opisuje sytuację dojrzałego mężczyzny, który ma młodą dziewczynę i chciałby zostać doceniony. Do pewnego stopnia zdaje sobie sprawę,  że taki układ nie może trwać w nieskończoność, więc chciałby przynajmniej na koniec, usłyszeć, że jednak był komuś kiedyś potrzebny, że ten ktoś go potrzebował, szanował i kochał – mówi Artysta

Zupełnie odwrotną sytuację przedstawia teledysk. Jest to historia muzyka – menela próbującego żyć z gry na saksofonie i zakochanej w nim pięknej kobiety z wyższych sfer, którą bohater mimo jej natarczywości ciągle odrzuca. Zobaczcie sami (KLIP)!

Pomysłodawcą i współautorem scenariusza jest sam Maleńczuk. Zdjęcia do klipu odbyły się w Warszawie, a za produkcję odpowiedzialne jest Smoła Studio, pracujące z artystą przy wielu innych projektach.

Na albumie Jazz For Idiots Maleńczuk proponuje jazz o charakterze rozrywkowym, jazz dla każdego, jazz dla wszystkich. Album jest w przeważającej części instrumentalny, ale wielbiciele wokalu  Artysty znajdą w nim też coś dla siebie. To kompilacja standardów takich jak Devil Woman Charlesa Mingusa  czy Mr Syms Johna Coltrane’a w nowym aranżu, utworów autorskich o wdzięcznych tytułach, np. Snobby Bobby, jak również starych melodii  Maleńczuka jakAch, proszę pani w nowej – jazzowej – odsłonie.  Premiera płyty już 1 kwietnia.

 

 

Posłuchaj i pobierz dostępne z albumu Jazz For Idiots Tell Me That You Want Me oraz Paris:

 

Płytę można zamówić przed premierą:

http://smarturl.it/jazzforitiots

 

FB: www.facebook.com/JFIMalenczuk/

 

Baner w newsie 851×315
Baner w newsie 851×315

About The Author

Fotograf i meloman, fanatyk nietuzinkowych brzmień, poszukiwacz oryginalnych rozwiązań, zawsze chadzający własnymi ścieżkami. Z bardziej poważnych tematów - stypendysta (LIST GRATULACYJNY) Prezydenta Miasta Wałbrzycha w dziedzinie artystycznej w roku 2015, z zamiłowania dziennikarz muzyczny i zaciekły krytyk, a w dodatku zodiakalny wodnik :)

Related posts