Premiera debiutu zespołu Kroki i ich teledysku „Eyes”

Premiera debiutu zespołu Kroki i ich teledysku „Eyes”

Dziś premiera debiutu zespołu Kroki
i ich teledysku „Eyes”

Dzisiaj ma swoją premierę debiutanckie EP zespołu Kroki zatytułowane „Stairs”. Z tej okazji przedstawiamy teledysk do utworu „Eyes”. Zapraszamy do oglądania i posłuchania całego albumu!

Kroki – Eyes (Official Video):
https://youtu.be/Pb8vKBsyxUc

Zespół tworzą producent Szatt, wokalista Jaq Merner, i basista Paweł Stachowiak.Inspiracje muzyczne czerpią z jazzu, soulu, indie rocka, a to wszystko okraszone jest eksperymentalną elektroniką i charakterystycznym głosem frontmana. Mimo tak szerokich muzycznych wpływów, Kroki stworzyły spójną brzmieniowo całość, a ich debiutancki materiał to przykład na to czym zaowocować może spotkanie trzech artystycznych indywidualności. Epka Stairs zachwyca brzmieniami, harmoniami i emocjami. To siedem utworów, wśród których są nastrojowe, melancholijne piosenki, ale także mocniejsze, taneczne kompozycje.

Kroki zwróciły na siebie uwagę świetną sesją live nagraną dla cyklu Sofar, a ich występ jest jednym z najpopularniejszych pośród polskich wykonawców. Kolejnym ważnym wydarzeniem dla zespołu był występ na tegorocznej edycji Spring Break w Poznaniu – jego efektem jest podpisanie kontraktu wydawniczego z Kayaxem.

EP „Stairs” dostępne na CD, MP3 i streamingach:
http://Kayax.lnk.to/KrokiStairs

Kroki wspiera Electronic Beats – Program muzyczny T-Mobile
Dowiedz się więcej na www.electronicbeats.pl

Patroni medialni:

Baner w newsie 851×315

O Autorze

Ekonomistka z artystyczną duszą. Miłośniczka koncertów na żywo. Otwarta na wszelkie gatunki muzyczne i nowe brzmienia, jednak najbliższa sercu jest szeroko pojęta muzyka alternatywna i progresywna. Ponadto w duszy gra jej synth-pop oraz muzyczne lata 80-te i 90-te. Zakochana po uszy w Depeche Mode. Od muzyki oczekuje jednego - oddziaływania na emocje. W wolnych chwilach lubi haftować, a jak tylko ma możliwość wybiera się na spacery i wycieczki rowerowe z aparatem i słuchawkami na uszach.

Ostatnio dodane: