Ultimate magazine theme for WordPress.

Premiera – Ms. Obsession – EP Manekin

Ms. Obsession – EP Manekin

Premiera 26 maja 2017

Dystrybucja cyfrowa i limitowana edycja fizyczna

Cyfrowe wydawnictwo zawierać będzie 3 utwory, natomiast album fizyczny rozszerzony jest o trzy dodatkowe pozycje, jako pełniejsza zapowiedź albumu długogrającego „Manekin”, którego premiera planowana jest na jesień 2017 roku.

Manekin EP promują trzy single: „Help Me” (wydany 8.12.2015), „Ze Mną” (wydany 25.04.2017) oraz „Tabu” (planowana premiera wrzesień 2017).

Album „Manekin EP” współtworzyło wielu zdolnych producentów polskiej sceny elektronicznej: En2ak, ka-meal, Teielte, WTRDPS czy Dustplastic. Ms. Obsession zajęła się warstwą wokalną, tekstową jak i również producencką (Tabu, Help me). Miks albumu wykonał Rafał Smoleń a mastering Studio Concrete Cut. Oprawa graficzna albumu to zasługa Kornela Nurzyńskiego – NESSER Art.

O Albumie Manekin:

EP Manekin to wypadkowa nie tylko ciekawych kolaboracji ale również wielu inspiracji zarówno artystycznych jak i życiowych czy społecznych.

Ms. Obsession zafascynowana nurtem surrealizmu, obserwuje jego obecność w codziennym życiu. Przeplatanie się świata onirycznego z realnym, demaskowanie absurdów zakorzenionych w społeczeństwie w połączeniu z nowatorską i działającą na wyobraźnię produkcją muzyczną – to właśnie przepis na Manekina. Album zabiera słuchacza w iluzoryczny świat o zróżnicowanej energii, pełen odsłon i kolorytów zarówno w warstwie muzycznej, wokalnej jak i tekstowej.

Longplay „Manekin” uzupełniony zostanie o autorski komentarz do każdej z piosenek.

„Ze Mną”

Utwór ten jest wynikiem mojej refleksji na temat szerzącego się fenomenu „monopolu na rację”. Naturalnym tego efektem jest podział i antagonizowanie się wyznawców takich lub innych prawd. Prawd, które być może są tylko iluzją – subiektywnym spojrzeniem przefiltrowanym przez sumę naszych doświadczeń, emocji i pragnień – tych jawnych i tych nieuświadomionych.

O swoich inspiracjach i kolorycie swojej twórczości Ms. Obsession opowiada:

Przeplatanie się świata onirycznego z realnym, demaskowanie absurdów zakorzenionych w społeczeństwie w połączeniu z nowatorską i działającą na wyobraźnię produkcją muzyczną – to właśnie przepis na Manekina. Album zabiera słuchacza w iluzoryczny świat o zróżnicowanej energii, pełen odsłon i kolorytów zarówno w warstwie muzycznej, wokalnej jak i tekstowej. Inspiracją do powstania materiału były nie tylko obserwacje i doświadczenia artystki, ale też twórczość takich postaci jak: Salvador Dali, Rene Magritte czy Michaił Bułhakow.

Aby być na bieżąco z twórczością Ms. Obsession zapraszamy na:

www.facebook.com/MsObsessionMusic

www.youtube.com/MsObsessionMusic

Instagram: ms. obsession

www.msobsession.com

Tracklista:

  1. Ze Mną (prod. En2ak)
  2. Nie Ma Mnie (prod. En2ak) ***
  3. Bramy Snu (prod. ka-meal) ***
  4. Tabu
  5. Help Me
  6. Bonus Track You & I (prod. Teielte) ** + ***

*** Utwory tylko na albumie fizycznym – premiera wraz z Albumem długogrającym „Manekin” – jesień 2017

** Bonus Track z Albumu Teielte pt. „MagneticSoul/Magnetic Tree (wyd. FASRAT)

Odsłuch singla:

 

Komentarze są zamknięte, ale 1 | Trackbacks i Pingbacks są otwarte.